Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanacsra van szuksegem, mert...

Tanacsra van szuksegem, mert senkinek nem mondhatom el es azt hiszem nem sokara megbolondulok?

Figyelt kérdés

3. eve dolgozom a lakasombol webkameras modellkent.

Elotte voltak normalis munkaim, amiket szerettem, de aztan munkanelkuli lettem, hallottam errol a lehetosegrol es kiprobaltam.

Az elejen nagyon beindult, jo szorakozas is volt igy rakaptam. Heti 20 oraval keresek annyit, amennyit amugy keresnek heti 40 oraval, de nagyon ki vagyok idegileg.

Senkinek nem mondhatom el, mindenkinek titkoloznom kell mibol elek, egesz nap egyedul vagyok, nincs tarsasagom, es vannak napok hogy orakig csak ulok a monitor elott es semmi bevetel.. ez idegorlo hogy a legenyhebben fejezzem ki magam. Nyugtatokon, altatokon elek de mivel heti 100 orat is letolok a bevetelem is magas.


2018. márc. 4. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alakíts ki egy új értékrendet.
2018. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Kaphatnánk linket? Ha érdemben segíteni nem, de azért jövedelmet generálni tudunk.


Amúgy milyen tanácsot szeretnél? Hogy mit csinálj helyette?

Nem tudjuk, hogy milyen végzettséged van, hol élsz, mit szeretnél csinálni, stb. stb. stb. tanácshoz kevés infó.

2018. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Màs is ebben van, csak még pénze sincs.
2018. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az elejen imadtam, mostanra utalom csinalni es nagyon idegtepo tud lenni


a kerdesem, hogy vajon megeri?

csinaljam, ne csinaljam?

az a baj, hogy elveszi minden eletkedvem barmi mas sport, hobbi, egyeb tevekenysegtol, olyan dolgokat kernek, hogy legszivesebben hanynek magamtol..

2018. márc. 4. 00:51
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Ki más tudhatná, hogy megéri-e neked, ha nem te? :)

Itt sajnos mérlegelni kell. Találd ki, hogy milyen munkát csinálnál szívesen, mert az borítékolható, hogy spar kasszában sem éreznéd jobban magad.

Bevételed van, időd van, gyakorlatilag simán megteheted, hogy elmész és kitanulsz valami számodra kedves szakmát, utána elhelyezkedsz azon a pályán.

Ha nem szeretnéd ezt már csinálni, akkor szerzel valami hasonlót, mint amit előtte kedveltél. Más lehetőség nincs.

Annak semmi értelme, ha utálod, de benne maradsz. Lépni kell. Vagy most, vagy kicsit még kibírod és felépítesz magadnak egy szép, becsületes karriert. Azt nem csodálom, hogy rosszul érzed magad, ha csak céltalanul csinálsz valamit, amit nem is akarsz.

2018. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Drukkolok neked, hogy sikerüljön ebből az ocsmányságból kilépned, amiben vagy.
2018. márc. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Erre annyit tudok mondani, hogy "minek csinalod, ha nem jo neked? Minek? Csak mond, hogy ez nem jo nekem" itt most a legkisebb erv a penz. Mit er, ha tonkre mesz? Keress rendes munkat, es ha talalsz, akkor hagyd abba ezt. A fene ott egye meg az osszes penzt, ahol van.
2018. márc. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha heti 20 órával keresel annyit, amiből megélsz, akkor ennek a pénznek 2,5 éve az ötszörösét kerested heti 100 órával, igaz?

Az 12,5 évi megélhetést fedez, tehát ha most az égvilágos semmit nem keresnél, 10 évig tartana ki a pénz.

De ennyiből már passzív jövedelmet is csinálhatsz magadnak a hátralévő életedben. Pl. végy egy lakást és add ki airbnb-be.

2018. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha olyanokat kernek tőled, hogy hányni tudnál tőle, elveszi az életkedved és időd sincs mellette másra(sport, hobbi), akkor még ha jól fizet is, hagyd abba és keress "rendes" munkát.
2018. márc. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Tanácsra? Mit mondana erre mykee :D
2018. márc. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!