Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belefáradtál már az életbe?

Belefáradtál már az életbe?

Figyelt kérdés

Én már igen.

Összeomlott a vallási és hitrendszerem. Nem tudok úgy hinni mint előtte. Minden ábrándom az életről elmúlt, nincs többé.

Mint egy videójáték a grafika nélkül, csupán mechanizmusokat érzékelek magam körül.

Ez a nagy labda csalk forog körbe, a semmi közepén.Erre jutottam mikor lehasítottam minden mitoszt a világról. És értelmetlennek találtam az egészet.



2021. febr. 5. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
44 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Igennel szavaztam, 24 vagyok, de kb egy 70 éves érzelmi szintjén vagyok. Semmi újat nem hozhat már nekem az élet, se pozitív, se negatív értelemben. A regénynek vége, a kapu bezárult, a mese befejezve...
2021. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Kérdező, nem az életbe, hanem az általad átélt tartalmatlan és értéktelen eseménysorozatba fáradtál bele, amit tévesen az élettel azonosítasz. Te még el se kezdtél élni.
2021. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az élet fáradt belém.
2021. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
én is 24 vagyok, próbáltam, hibáztam, szerettem de nem szerettek, fejlődtem javultam de ennyi. Meguntam. Nem leszek önygilkos nyilván csak ez olyan semmilyen...
2021. febr. 5. 19:34
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Jó reggelt! Ha össze vagy zavarodva, az jó jel. Arra utal, hogy rugalmas és fejlődőképes a személyiséged. A kisgyerek is úgy tanul, hogy véletlenül szétrúgja a kockavárat, amit az előbb megépített. Első zavarodottságában ő sem érti a helyzetet, de idővel megtanulja kezelni, és jobb várat fog építeni, mint azelőtt. És majd egy szépen napon végleg félreteszi a gyerekjátékokat...

Ahol a hitrendszerek végetérnek, ott kezdődik a valóság 🙂

2021. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
2-es vagyok. Igen, az idő múlásával az ember elveszíti a lelkesedését, sok csalódádon keresztülmegy, elveszíti a bizalmát az emberekben, mert átverik. Igazából kis porszemek vagyunk, semmit nem számítunk, az élet ugyanúgy menne tovább ridegen és fagyosan nélkülünk is. A gyermeki naivitás tovatűnik, idegesítenek az emberek, előre lemeccseled mit fog mondani X személy, épp ezért már semmi meglepetést nem fog okozni. Vagy hogy ki köt beléd, azt is előre látod. Dolgozhatsz rabszolgaként míg nyugger nem leszel, utána kihullik a foga, demens lesz, vagy megkeseredik az életben. A megtakarítást majd költheti gyógyszerekre, meg kezelésekre. A gyerekei le se fogják sz@rni, nem látogatják, lehet nem is lesznek idehaza. Vígasznak ott maradhat egy macska. És a magány. Így máris hárman lesznek.
2021. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
Bocsánat rosszul írtam, 6-os vagyok és az 1-es kommentet írtam.
2021. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
5-ös, az lehet csak a valóság unalmas annak ellenére hogy néha izgalmat okoz, egy kutatónak.De lapjában itt nincsenek csodák minden kimért és rideg. Kiszámítható. Unalmas.
2021. febr. 5. 19:41
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2021. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan Kérdező. Az élet nem más, mint puszta matematikai egyenlet. Minden le van játszva előre, ki lehet számítani.
2021. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!