Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzem magam 26 évesnek,...

Nem érzem magam 26 évesnek, hanem 16-nak sőt azt se tudom elhinni hogy már mindjárt 30 leszek olyan mintha tegnap lettem volna csak 16 olyan gyorsan elrepült az idő normális ez más nincs ezzel így aki hasonló korú?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha van időd és enegiád ilyeneken gondolkodni, akkor valamit rosszul csinálsz az életben.
2021. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok és nagyjából tegnap még 15 lehettem, szóval értem miről beszélsz.
2021. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, én úgy érzem, a fiam csak tegnap született, pedig idén fog érettségizni.
2021. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én most 20 éves vagyok. Ez a 20 év elég lassan telt el elég sokat éltem már viszont volt akitől azt hallottam hogy a 30-50 éveseknek már repkednek a 10 évek. Ezt eddig még szerencsére nem tapasztaltam
2021. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gabóca Kabóca ***** válasza:
83%
24 évesen döbbentem rá hogy uramatyám 24...aztán 34.45 most februárban.Fiam 20 éves pedig kis szöke 8 éves kölök volt nemrég.Elviharzott az élet akár egy nyári zivatar.
2021. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
26 vagyok és ugyanígy érzek. Repül az idő...
2021. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gabóca Kabóca ***** válasza:
53%
Hát jól le lettem pontozva.Mi rosszat mondtam?
2021. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
20.leszek és emlékszek a 14.szülinapomon arra gondoltam hogy 4év és felnőtt leszek, pont lépcsőztem.
2021. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok és teljesen úgy érzem magam, mint egy kamasz, ugyanazok a dolgok érdekelnek, mint kamaszkoromban, a napirendem is kb. ugyanaz, csak annyi a különbség, hogy már nem iskolába járok, hanem dolgozom, illetve nem a szüleimmel, hanem a párommal élek. A hálószobám teljesen olyan, mint egy kamasz szobája (külön hálónk van, páromé is hasonló, de az övé szerintem inkább azért, mert ő művész, és mindenféle hangszer, keverőpult meg egyebek vannak nála), és a megjelenésem is olyan, mint kamaszként volt, pl. ugyanolyan stílusú ruhákat hordok stb. Beszélgettem erről más hasonló korú emberekkel, akik "felnőttesen" élnek, és azt mondták, ők is tök szívesen lennének olyanok, mint én, csak nem mernek, mert a társadalom elítélő hozzáállása zavarná őket. Engem is meg szoktak szólni néha az emberek, de én nem foglalkozom vele.
2021. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!