Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már nem normális...

Találkoztatok már nem normális emberekkel ezen az oldalon? Konrét sztorik érdekelnének

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrén vagyok kérdezz
2021. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Találkoztam.

Elmesélte az egész életét.

Annyi minden történt vele huszonéves korára, hpgy kb. hetente kellett történnie vele valami elemi csapásnak, hogy beleférjen minden az addigi életébe.

Elmebeteg sztorik a nemi erőszaktól a lakótársa betegsegén át a másik lakótársa betegségén át a fegyvert tartottak a fejéhezen át minden, amit el tudsz képzelni...

És komolyan elhitte, hogy mindezt valaki komolyan fogja venni.


Olyannal is találkoztam, aki mániás módjára teszi fel a kérdéseket ugyanabban a témában, ebben a kategben.

Évek óta van itt ilyen, nem hiszem, hogy ugyanaz az ember, de ki tudja.

Munkahely, iskola, ez a 2 téma megy a legjobban.

Volt itt bombanős idióta is, aki mindenért a bombanőket hibáztatta, és vagy fél éven keresztül rakta ki a kérdéseket.

2021. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jehova tanúi és mlm ügynökök rendszeresen megtalálnak. 😂

Még anno egy cigaretta fetises ember.

2021. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Diagnosztizált szociopata vagyok erőszakos/gyilkos hajlamokkal (csak hajlam/vágy), de rajtam kívül kevés ember tudja ezt. Szeretnél velem beszélgetni? :)
2021. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Martin családi perpatvara, szegény Andriska - aki napi 2-3 kérdést feltesz ember kategben
2021. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a kedvencem az áporodott, savanyú lábszag-fétises pasi volt, akinek mindig törölték a kérdését 😂😂😂

De rettentő ravasz volt, mert a kövi kérdése már az volt, hogy "Vannak itt vecsési lányok? Lehetőleg a savanyúság gyárból" 😂😂😂

2021. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Farokképes pasik, lábfétises pasik, szubmisszív pasik, nőnek öltöző pasik, magukat leszbikusnak kiadó pasik.
2021. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig olyanok találtak meg ezen az oldalon, akiket korábban bántottak mások, és rajtam akarták leverni.
2021. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Jehova tanúi, különböző ügynökök, szektások, lábfétises srác, de az i-re a pontot egy nálam 2x idősebb hapinak sikerült feltennie, aki nem is olyan rég írt. Nem cicózott, kerekperec közölte, hogy teljesen alkalmas lennék neki alkalmi sz3xpartnernek és nagylelkűen meg is hálálná.. hogy ő ezt mi alapján szűrte le? Bele sem merek gondolni.. bár lehet "köremail" volt.

(huszonévesek táborába tartozom)

2021. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Már ketten is rámírtak, hogy hülye vagyok és hülyeségeket írogatok mindenfelé. Megkérdeztem, mi az a hülyeség, mutassák meg. Mondták, minden.

Ez hülyeség volt?

2021. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!