Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rászoktatok szólni arra akit...

Rászoktatok szólni arra akit köztéren láttok hugyozni?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki hogy ti miért pont így csináljátok

2021. márc. 18. 20:50
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Engem kutyával nem engedtek be a badacsonyi vasútállomás WC-jére, túrázni mentünk, egyedül voltam a kutyámmal. Egy idegen volt olyan rendes, hogy vigyázott rá arra a pár percre, de a hegyen már nem zavartattam magam, és elintéztem a bokrok között. Most meg a pandémia idején még kevesebb hely van nyitva, ahova be lehet menni.
2021. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
92%

Jelenleg a virushiszti korszakban NINCS nyitva egy nyilvanos wc sem!!! Etteremben is le vannak zarva!! Csak az utcan tudsz pisilni,ha nem birod!!!


Nagyon esszeru....

2021. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
97%
Es emiatt mindig a varosban kell megoldanunk...kiveve ha ismeroshoz megyunk. De megiszunk egy teat vagy barmi,es ha kell,akkor na de jo...mehetunk nappal egy olyan helyre,ahol nincs nenike aki setaltatja a kutyajat...hogy nehogy az legyen hogy fifike nem szabad gyere vissza....
2021. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
20%
#3: Olyankor is tovább haladok, csak fapofa nélkül és feszülő gatyával... :)
2021. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel? Ha hugyoznia kell, hugyozzon csak
2021. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
97%
Valaki tud olyat aki tényleg rászólt valakire emiatt?
2021. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
88%
Én nem. Igazából semmi értelme rászólni,mert hamar végez általában az ember,és megy tovább. Mellesleg az ilyeneknek javaslom,hogy igyanak meg 2 kávét,és fél liter vizet,és ácsorogjanak az utcán. Ja meg versenyezzenek,hogy ki bírja tovább. Kész. Nyilvános wc nagyon sok nincs...ki hol él persze. Mellesleg bármikor rájöhet az emberre,kinek hogyan. Amennyit iszunk,annyi ki is megy,és van aki 2 litert iszik,van aki 3-at,van aki egy és felet...ezen felesleges vitázni. Kimegy xy a városba,és kell neki. Aki munka után a munkahelyén elmegy pl,az is jó megoldás,de most nyilván más esetekről van szó. Lehet ötleteket alkotni,de vannak kivételes esetek. Az ilyen tartsa vissza majom meg tartsa vissza,és nem kell másokra az ő szokásait ráerőszakolni. Nyugodtan ameddig bírja,de más inkább elintézi.
2021. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek oda.
2021. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Velem is megesett már. Haveromnál voltam, egy sört megittam, indulás előtt pedig elmentem, de hiába. Még buszmegállóba se értem, már minden bajom volt. Szerencsémre már este volt, de úgy kerestem az út mentén a lehető legnagyobb bokrot, csak nem kis utcán mentem, szintúgy szerencsémre a forgalom ettől független nem volt nagy. Mire megtaláltam a bokromat, kaptam is az alkalman egy gyors körülnézés után. Miután végeztem, akkor láttam, hogy mögöttem egy templom volt, hát mondom rendben 😂

Nem lehet tudni ki miért milyen helyzetben teszi éppen. Egészséges vagyok ugyan, de hogy még legalább 1 órán keresztül hazáig kibírjam az képtelenség lett volna. Aki legalább 1x nem volt hasonló helyzetben szinte csak idő kérdése. Van az a szint, hogy lépésnél rendesen fáj és WC a közelben sincs.

2021. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert nem tudhatod, hogy nem beteg-e. Én is szoktam, ha nem bírom ki hazáig.
2021. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!