Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rászoktatok szólni arra akit...

Rászoktatok szólni arra akit köztéren láttok hugyozni?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki hogy ti miért pont így csináljátok

2021. márc. 18. 20:50
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szoktam, sz..nak lenne pofon. Aki már ennyire igénytelen, az nem fogja hirtelen abbahagyni azért, mert én azt mondtam, nagyobb eséllyel odajön kakaskodni, hogy "kinek képzeled te magad, hogy beszólsz, te kis k...a".
2021. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 18/f
2021. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, sőtt kifejezetten probléma nálunk is. Unokahugom 6éves, nagyon sokat vagyunk ketten és megyünk kirandulni. Hihetetlen nehéz olyan helyeket találni ahol kulturáltan tudja elvegezni a dolgát.

Neki hogy mondjam meg.hogy tartsa miközben már görcsöt köt a lábára is? Ilyenkor megpróbalunk elbujni, eltakarom és gyorsan pisil a fűbe.

2021. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
95%
Most a virushiszti miatt minden nyilvanos wc-t bezartak az ettermekben. Hova is menne pisilni az ember??
2021. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Rászóltam több emberre már,mert a munkám része,hogy tisztán tartsam azt a területet.Egyébként nem foglalkoznék vele.
2021. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
59%
25-ös, miért te mit dolgozol?
2021. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
97%
Nem merek, mert vagy egyszerűen nem bírta (lehet betegség miatt) és akkor nem illik vagy részeg és félek, hogy jól elver. XD
2021. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
85%

Plusz ott vannak a kisgyerekek, ők hova pisiljenek?


Amitől viszont agyhugyfaszt kapok az, ha a kutyáim miatt szólnak, hogy ne ide meg ne oda intézze a dolgát, ott, ahol nincs a kutyaknak tilos tábla, ottmiért ne csinálhatná? Ház oldalát nem jelöljük és a kutyáknak tilos területekre nem megyünk, virágágyásokba sem, ez érthető, de, amikor odajön a néni, hogy nem ide vagy oda szarassam a kutyámat akkor le tudnam harapni a fejét.

2021. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Pl volt egy időben hogy minden séta elején, amikor elindultunk, akutyám az első öt percben nem is csinalhatott semmit, mert szóltak nekünk, hogy itt meg ott ne jelöljön, mert büdös és ott emberek laknak, majd, amikor láttam, hogy siman odapisiltetik a gyereket, unokát, akkor már én is leszartam az emberek kívanságát.
2021. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ fideszes-e.
2021. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!