Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazat mond a nagyváradi...

Igazat mond a nagyváradi doktornő, aki azt állítja, hogy a kórházban végzett covid protokoll az, ami valójában megöli az embereket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 22:07
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
55 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Belinkelnéd, hogy mire gondolsz?
2021. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Linket nem tudok adni, de dr.Flavia Goşan tüdőgyógyászról van szó.
2021. márc. 19. 22:25
 3/25 A kérdező kommentje:
dr. Flavia Groşan
2021. márc. 19. 22:30
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Frissítve: Országos botrány alakult ki egy váradi tüdőgyógyász kijelentései miatt


[link]

2021. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, 4.!
2021. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Dr. Flavia Groșan egyik legsúlyosabb kijelentése az, hogy a betegek maradjanak otthon akkor is, ha az oxigénszaturációjuk 80 százalékos – fogalmazott a sajtónak Carmen Pantiș, a Bihar Megyei Orvosi Kamara elnöke – írja a Digi24. A normális oxigénszaturáció 95%, 58-90% közötti oxigénszaturáció látható cianózist okoz.


[link]

2021. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

“A világjárvány kimondásának kezdetétől az volt a célom, hogy egyetlen beteg ne jusson odáig, hogy intubálják, mert ez végzetes. Folytatom a klasszikus, olcsó gyógyszeres kezelésemet, amely magában foglalja a klaritromicint, egy antibiotikumot is, amely a makrolid antibiotikum csoport része. A makrolid osztályban csak három antibiotikum van, az eritromicin, amelyet mindenki ismer, az azitromicin és a klaritromicin. Nem szeretem az azitromicint, mert ez a klaritromicin gyengébb másolata. Nagyon érdekes klinikai vizsgálatokban dolgoztam tüdőgyulladásos esetekben, és ott megismertem a klaritromicin vírusos tropizmusát, és láttam a klaritromicin gyulladáscsökkentő hatását, amely egyetlen más antibiotikumnak sincs.”


[link]

2021. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

80%-os oxigén szaturációval maradjon otthon? Ezek a betegek utána a kezeletlen, súlyos légzési elégtelenség miatt kerülnek lélegeztetőgépre, amit időben elkezdett kórházi kezeléssel lehet el lehetne kerülni!

Nem tudom, Romániában hogy mennek a dolgok, de szerintem nagyobb a valószínűsége, hogy ez a doktornő nem nagyon van képben.

Itt is adnak antibiotikumokat, ha indokolt, azonban az antibiotikum nem gyulladáscsökkentő (hanem baktérium ellenes szer), gyulladáscsökkentésre mást használnak. Téves az a gondolat is, hogy indokolatlanul kerülnek lélegeztetőgépre a betegek. Ameddig csak lehet, oxigén és komplex kezelés mellett (vírusellenes terápiát is beleértve) rendes osztályon kezelik a betegeket. Ha a helyzet rosszra fordul és már intenzíves osztályos kezelés szükséges, de a beteg még nincs vészesen rosszul, megpróbálják az intubálást elkerülve egyéb módon az oxigenizálást. Az intubálás és mesterséges lélegeztetés a vége (a műtüdőt leszámítva) a lehetőségeknek, amivel biztosítani lehet a vér megfelelő oxigénellátottságát, ami nélkülözhetetlen a szervek működéséhez.

Ezt csak azért írtam így le, mert olvastam már laikusoktól olyan kritikát, hogy az orvosok ölik meg a betegeket azzal, hogy lélegeztetőre teszik, elég lenne csak oxigént adni. Hát adnak, ez az első lépés, amint észlelik, hogy az oxigénszint nem megfelelő. Mindenki azon dolgozik, hogy a lehető legkevesebb beteg kerüljön ingenzív osztályra, és persze a lehető legtöbben maradjanak életben.

2021. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
9 *maradjon otthon és szedje az általa adott gyógyszereket, ez a teljes véleménye. Ne menjen a beteg így kórházba, mert az ott kiadot protokoll szerint túl nagy eséllyel félrekezelik. Ez a doktornő véleménye.
2021. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!