Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kellene nőnapra venni 2...

Mit kellene nőnapra venni 2 huszonéves lány munkatársamnak, ami nem virág?

Figyelt kérdés
A virág sztem nem hasznos dolog valami kézzel foghatóbb dologra gondolok, amit persze ugyanúgy meg kell venni. Hétfőtől nem nagyon lesz lehetőség vásárolgatni úgyhogy várom a tippeket. Illetve ugyanez csak névnapra is. Köszi.

2021. márc. 6. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Semmit nem kell venni. Ne sértsd meg őket azzal, hogy nemi alapon teszel velük különbséget! Névnapra olyasmit vegyél, amit te szoktál kapni a kollégáktól.
2021. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél valami hasonlót mint amit te kaptál ferfinapra
2021. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Veszel egy doboz Raffaellot, megkinalod oket, a tobbit pedig megeszed. Igy igazsagos.
2021. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Tampont. Ezzel azt is ki fejezed nem nézed le őket.
2021. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Egy kisebb aranyos plüss, egy szépen becsomagolt csoki, ilyesmit vennék.
2021. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én bonbont, valami finom, különlegesebb édességet vennék a helyedben. Bár szerintem egy pici cserepes virág is jó ötlet.
2021. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most jöttem vissza a bevásárlásból, aminek ugyanez volt az apropója. A munkahelyem jellemzően feminin, így ez nem volt jó kör. :)


A magam részéről igyekeztem mindenkinek az ízlésének megfelelő csokit venni. 3 félében gondolkodtam, annak függvényében, mit tudok az illetőről. A "legegyszerűbb" a Raffaello volt, ez afféle Jolly Joker. Akiről tudom, hogy szerethetik, azoknak Lindt-golyót vettem eltérő ízesítéssel. Pl a közvetlen felettesem meg van őrülve a Lindt fehércsoki, citromos verziótól, ezért ő neki az lett. De van pisztáciás, matchateás és "egyszerűbb" is.

Végezetül vannak, akiknek különleges minőségű kézműves csokit vettem, amelyet az egész városban csak 1 helyen lehet elvben beszerezni. Itt csak egy pici táblát vettem, mert irgalmatlan ára van, s ingem-gatyám rámenne. Itt van japán zöldteás, pálinkás, sushis és törökmogyorós.


Ezek olyan extra dolgok, mégis apróságok!

2021. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, irigylem a munkatársaidat :) nem a drága csoki, hanem a szándék miatt. Nekem nagyon jól esne, ha ilyet kapnék. Előzőeknek üzenem, hogy semmi sem kötelező, nem sértő számomra az sem, ha semmit nem kapok, de én egy db. papírzsebkendőtől is eltudok érzékenyülni :)
2021. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 8.

Én nekem a habitusom adja...


Mikuláskor igazi nagy projekt volt. Dec 6 talán vasárnapra vagy hétfőre esett... Bementem vasárnap a munkahelyre és összeállítottam a kb 20 saját magam által szerkesztett csomagot. A fentiekben megnevezett csokik mellett a szokott dolgok is voltak benne: mogyoró és mandarin.


Nyilván most is nőnapkor ugyanez a módi, még akkor is, ha a női kollégáim nem emlékeznek meg a férfinap kapcsán... Jóérzés, mikor bemennek a kis "kuckójukba" és ott várja őket valami, amire nem számítottak...


Ugyanakkor már készülök ápr. 1-re is. Tavaly sajnos ez elmaradt, de 19-ben nagyot ütött az, amit kitaláltam. :)

2021. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit találtál ki ápr.1.-én? Privibe is jöhet, ha nem publikus 😀
2021. márc. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!