Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azt mondanák, nem dobnak...

Bini-boy kérdése:

Ha azt mondanák, nem dobnak ki több vírust, kiadják a rák ellenszerét, és nem mérgezik többet a népességet, de csakis akkor ha egy szint alatt tartható az emberiség létszáma. Lehet csak egy gyermeketek lehetne, vagy egy sem. Belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés

Ez lesz az örök sorsa az emberiségnek, vagy fejlődünk annyit és maradunk?

Persze sokmindenen kell változtatni, ez csak egy dolog.

Tudom hogy jó profit ez a zombi életben tartás sokaknak és nemcsak rajtunk múlik, de kíváncsi lennék ki mit választana.



2021. márc. 20. 08:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudtam, hogy te a rákra van ellenszer csak nem érdek konteósok közé tartozol, akkor nem fárasztottam volna magamat a válaszadással.
2021. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az egy gyermekbe siman belemennek. Ugyis csak egyet akarok.
2021. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak nem fog tetszeni a válaszom, de az, hogy az ember belenyúlt a természetes szelekcióba, már az nagy dolog. Minden bénát, amúgy életképtelen embert megmentünk, de minek? Pl akit egész életében pelenkázni kell, ágyhoz kötött és szellemileg is durván sérült, azt minek megtartani? Csak a rengeteg szemét termelődik utána, a másik embernek meg elcseszi az életét, mert rákényszerül, hogy 0-24-ben ápolja és sose lesz jobb az állapota csak vegetál.

Rákos betegből is sokkal kevesebb lenne, ha az ember nem használna annyi kemikáliát, nem mérgezné saját magát. Sajnos az egyik rokonom is rákban halt meg, a máján volt, valószínűleg azért, mert a férje halála után tizenévig szedetett vele a pszichiáter mindenféle "drogot", ráadásul a daganatot már nagyon későn diagnosztizálták nála.

2021. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A kettes kommentelő is eltünt közben akire reagáltam.

A kedves 27%-os anonimnak:

Nem mondtam, hogy megtartják maguknak a rák ellenszerét.

Nem tudom hogy van e, de tudom hogy nem érdek a gyógyszercégeknek hogy legyen.

A "hozzám hasonlóknak" több információja van mint aki belesűlyed a mindennapokba és csak él mélyebb gondolatok nélkül.

2021. márc. 20. 18:36
 15/17 anonim ***** válasza:

A mélyebb gondolatok közt megtanulhatnál helyeaen is írni.

A rákkutatast meg nem a gyógyszergyartó cégek végzik. Eleve ők járnának jól. A rak elleni gyógyszer érné a legtöbbet amúgy...

2021. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%

#15

"A rak elleni gyógyszer érné a legtöbbet amúgy"


... vagy még inkább a rák elleni tartós kezelés, ami a HIV-hez hasonlóan szinten tudja tartani a burjánzást. Jelenleg ez tűnik a legreálisabban elérhetőnek, és busás hasznot hoz.


Ebből látszik, hogy nincs ellenszere a ráknak. Egyrészt rengeteg tehetős ember hal meg idő előtt a kórban, másrészt már régen létezne a rákot féken tartó szer, mivel azt élethosszig újra és újra el lehet adni a rászorulóknak.

2021. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Oké anonim, megtanulok.

Igazad van, okos vagy.

Így tovább

2021. márc. 20. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!