Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Miért van az, hogy bizonyos emberek a könnyen leellenőrizhető válaszokat is leértékelik?

Figyelt kérdés
Nemrég feltett valaki egy kérdést, hogy melyik orosz cár verte le a magyar forradalmat, ahol válaszoltam, hogy I. Miklós, wiki linket is betettem a megjegyzésbe. Annak ellenére, hogy ez könnyen ellenőrizhető, mégis 88% hasznos válasznak van jelölve. Mi motiválja ezeket a trollokat? Tény, hogy felbosszantja az embert a bunkóságuk, de attól nekik sem lesz jobb értékelésük, hogy másokat leértékelnek.
2021. márc. 20. 09:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Éppen ilyen a politikai és a vallási kategória, ahová csak amiatt nem szólok hozzá, mivel mindig van néhány bunkó, aki hajlamos leértékelni másokat a pártszimpátiájuk/gondolatviláguk alapján. Mit nyernek ezzel?


Az tény, hogy sikerült felb* az agyamat.

2021. márc. 20. 09:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak azért van, hogy felborítsák az agyadat.
2021. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha megnézed, arra a válaszodra egyetlen leértékelés sem érkezett... Ez is pontosan ugyanolyan könnyen ellenőrizhető: kattints az értékelésedre, és láthatod, milyen értékelések érkeztek és hány százalékos emberektől.

Egy "félig hasznos" van csak ott a hasznosak mellett. Én egyébként párszor adtam már félig hasznosat hasznos helyett, simán, mert félrekattintottam telefonon. És utólag ki sem lehet javítani...

2021. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

@Mojjo:

Köszi, most is tanultam valami újat a GyiK-ről :D

2021. márc. 20. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!