Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi?

Baltaarcúu kérdése:

Miért van ennyi?

Figyelt kérdés

Sofőrként is dolgozom és azt veszem észre hogy egyre több a Mercivel,Porscheval,Bömössel "közlekedő" lény.Kik ezek az emberek,miből van ennyi pénzük?Javarészt fiatal kis huszonéves fikás vezeti,vagy kis ribizli bokor.Ennyi Fidesz közeli stróman van?Mivel lehet így ügyeskedni hogy ilyen több tízmilliós autójuk legyen?Kíváncsi vagyok....

Mások meg megfeszítve is épp hogy összehoznak pár milliót egész életükben...vicc...

Szerintetek??



2021. márc. 20. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Egyre több külföldön dolgozó szülő. Sok a vállalkozó. Plusz már egy 2000-es évek beli maxos audi a4-et lehet találni 800 ezer ft körül.


Külföldre kijutni ma már nagyon egyszerű. Ha akarsz te is olyan autót, menj ki te is. Kis nyelvtudás kell maximum, sokszor az sem.

2021. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

1.Tudás és szerencse kell ahoz hogy jó melód legyen na meg fizud,de van akinek csak szimplán szerencséje van.

2.Van pénze de nem vág fel vele mindenki. (Általában azok szoktak felvágin akiknek nincs is annyi pénzük meg külföldön dolgoznak és itthon meg játssza ezért valaki magát.)

3.Családi vállalkozás,anyuci-apucitól vette.


Tanulj nyelvet aztán ha szeretnél menny ki.

Én sofőr vagyok osztrák cégnél 2/1 ben melózom fix 2400€ meg van.

2021. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!