Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire Nagy Ferót?

Miért utálják ennyire Nagy Ferót?

Figyelt kérdés
Szerintem meg nagyon jó fej, imádom a dalait, a kádi filmünkben is szerepelt Vácon.
2021. márc. 20. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem utálják, hanem indokolatlannak érzik, hogy Kossuth-díjat kapott és elsősorban politikai okokat látnak mögötte.

Sose érdekelt különösebben a zenéje, hallgatok helyette ezer másik jobb előadót, de szerintem sem érdemli meg a Kossuth-díjat. Jó abban, amit csinál (gondolom, mégiscsak elég népszerű), de ugyanazzal a díjjal jutalmazni, amivel olyan kiemelkedő művészeket díjaztak, mint Kodály, vagy akár Presser Gábor nem éppen megfelelő.

2021. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ízlések és pofonok különbözők. Sose szerettem a számait, de azért nem utálom, csak öntelt alaknak tartom. A Kossuth-díjjal kapcsolatban nyilatkozta, hogy azt megérdemelte és természetes, hogy Orbán-hívő.

A legelső Kossuth-díjat Kodály Zoltán kapta. Akinek a lába nyomába sem ér Nagy Feró. De sem Kodály, sem a későbbi díjasok nem mondták, hogy ők megérdemelték.

2021. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert habosra nyalja a rezsim popóját. Viszont az utálat nem ideológiai alapú. Én azt a színészt se kedvelném, aki egy liberális kormánynak nyalna.
2021. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
71%
Pont olyanokat támogat, akik ellen küzdött a rendszerváltás előtt.
2021. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Én azért nem csípem,mert sz4rul énekel,közben nagy sztárnak tartják.
2021. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert most pont annak az ellenkezőjét műveli, amit a '80-as években művelt. Ja, és K.-díjat kapott a semmiért. Amit ma csinál zeneileg, azt hagyjuk. Mikor meghallottam a Ronda lány 200nemtudomhányas újrahangszerelt/újraénekelt feldolgozását, majdnem kiugrottam az ablakon szégyenemben. Börtönökben kínzóeszköz lehetne.
2021. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Elvtelen ripaccsá fejlesztette magát.
2021. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!