Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boltban az eladók szokták...

Boltban az eladók szokták nézni ki mit vásárol, esetleg tesznek rá megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel mert tesómnak kéne vennem valami női magazint, mert ő tanul és nem ér rá, de mondtam hogy a fene se fog férfiként ilyet vásárolni, még azt hiszik nekem kell és én olvasgatok ilyesmit. Meg abba is belegondoltam mi van ha valaki pl. óvszert vesz vagy ilyesmi. Mi van a "neccesebb" dolgokkal, ha valaki olyasmit vásárol ami intim vagy pedig nem a saját neméhez való?

Mert oké, 10 zsemlével meg egy ásványvízzel bárki odaáll a kasszához, de ha én most echte pasiként egy női magazint vásárolok nem fognak rám furcsán nézni?



2021. márc. 21. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem neveznélek ezek után pasinak.

(Inkább cicafiúnak.)

2021. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vásárolnám meg a helyedben.

Tuti az lesz, hogy a kasszás elkiáltja magát, hogy te jó ég, ez a jóképű pasi egy Kiskegyedet vásárolt, mire odarohan a kigyúrt szekus csávó, és boldogan a magáévá tesz a kasszaszalagon, miközben a pékosztályon ütemesen tapsolnak hozzá. A vevők meg lekameráznak és feltesznek a yt-ra.

Veszélyes játszmák ezek.

2021. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%
Az égegyvilágon senkit nem érdekel, hogy ki mit vesz.
2021. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%

A boltosokat kb legutoljára érdekli, hogy mit veszel.


Plusz, miért hinné azt, hogy magadnak veszed, meg akkor is mi lenne, ha magadnak veszel egy női magazint?

2021. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Hidd el, az eladóknak teljesen mindegy, ki mit vesz, nem érdekli öket.
2021. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kereskedelemben nincs necesebb termék.. gondolj egy szexshop termék kínálatára..
2021. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt utálom ha valaki kölyökkel vásárol, és odaad neki egy péksütit. Totál lopásra neveli..és valszeg ki sem fogják fizetni. 😆 Olyan kár, hogy az ilyenekért nem lehet szólni a biztonsági őrnek...
2021. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Férfiként mondom, hogy nem vagy te echte pasi, csak egy kisfiú.

Vettem én már óvszert, síkosítót és banánt egyszerre. Szeme sem rebbent a pénztárosnak. Tök leszarja mindenki mit veszel.

2021. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a dolgot, én pl. imádom ha a barátnőm harisnyában van, azonban szeretem én meglepni velük, és hát... megvenni kicsit "necces" néha pasiként 😉😄
2021. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam egyetemistaként a Rossmannban. Hidd el, pont lesz.rtam, hogy ki mit vesz. Teljesen összefolytak az emberek, meg a hatszáz termék, ami elment előttem a szalagon egy nap.

Volt, hogy óvszert vásároltak (drogériában ez nem exrtrém), az se érdekelt. Viszont azt volt, hogy észrevettem, hogy ha srác vett ilyesmit egyedül, akkor kicsit feszengett. De ez se érdekelt, és senkinek nem emlékeztem az arcára két másodperccel azután, hogy elhúzta a belét.

2021. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!