Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boltban az eladók szokták...

Boltban az eladók szokták nézni ki mit vásárol, esetleg tesznek rá megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel mert tesómnak kéne vennem valami női magazint, mert ő tanul és nem ér rá, de mondtam hogy a fene se fog férfiként ilyet vásárolni, még azt hiszik nekem kell és én olvasgatok ilyesmit. Meg abba is belegondoltam mi van ha valaki pl. óvszert vesz vagy ilyesmi. Mi van a "neccesebb" dolgokkal, ha valaki olyasmit vásárol ami intim vagy pedig nem a saját neméhez való?

Mert oké, 10 zsemlével meg egy ásványvízzel bárki odaáll a kasszához, de ha én most echte pasiként egy női magazint vásárolok nem fognak rám furcsán nézni?



2021. márc. 21. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel. A lényeg,hogy menjen a sor,mert vannak még sokan emberek. Nincs idő fecsegni.
2021. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet a kisvárosi vagy falusi boltokkal, ahol mindenki ismer mindenkit?


Én pl. nagyvárosban élek, ezért viszolygok attól a fajta közegtől ahol az embernek ne lehetne magánélete ilyen helyen

2021. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!