Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apám bármilyen kritikára...

Apám bármilyen kritikára visszatámadott. Ha ő bántott meg azt nem hozhattam fel , mert akkor egyből ordítozni kezdett hogy idézem "mindenért én vagyok a hibás" mármint magára értette de cinikusan, hogy szabaduljak fel?

Figyelt kérdés

Állandóan leordított minket , mint egy kutyát veszekedett amióta élek ilyen volt anyám megcsalta régebben ez is közre játszott de rajtunk gyerekeken ugyanúgy kiélte a rossz érzéseit.

28 éves férfi vagyok és nekem kellett érzelmileg gondoskodnom az apámról . Manapság felakarom hozni mit tett velem , de képtelen vagyok , mert nem hajlandó semmiféle érzelmi felelősségre. Mit tegyek? Mindig elnyomott.


2021. márc. 22. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg azt tudom tanácsolni hogy egy nap amikor nyugodt szépen odamész és megkéred hogy üljünk le beszélgetni.. ne azonnal hanem először kérdezd milyen napod volt stb és utána valahogy mondd neki hogy amit csinál az bántó.
2021. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod megfelelési kényszerem van , éveken át próbáltam meggyőzni ész érvekkel , de ő leakart dominálni.
2021. márc. 22. 18:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Most is leakar dominálni az egész gyerekkoromban ő akart lenni az egyedüli férfi
2021. márc. 22. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz már régóta , de apám kihasznál pedig nem is együtt élünk.
2021. márc. 22. 18:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ és bocsi , hogy ilyen témát hoztam fel
2021. márc. 22. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyere dugjunk! Attól jobb kedved lesz! 26N😍😍😍
2021. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor gyere hozzám feleségül:)
2021. márc. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!