Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 9 éve tartó állítólagos...

Egy 9 éve tartó állítólagos barátságban miért mindig én vagyok a hibás mindenért? Normális ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha minden úgy van ahogy az állítólagos barátom akarja akkor de király minden vagy a másik fél de ha nem mindjárt a másik fél a hibás..

Évek alatt láttam ahogy elhagyta minden értelmes ember a barátomat most csak lecsúszott a társadalom legaljához tartozó emberrel barátkozik.

Meg untam az évek alatt, hogy én vagyok a rossz ha nem úgy csinálom a dolgaimat, hogy neki jó legyen. Most megint kezdünk összebalhézni.

Mostanában nem igazán értem rá, dolgozom. Ha van egy kis szabadidőm pihenek vagy itthon csinálom a dolgaim nem igazán mozdulok ki. Mondjuk ö sem keresett tudja hol lakom.

2 hónap alatt kb 3 alkalommal találkoztunk. Akkor is véletlenül.

De mondtam neki nem tudok jönni menni örülök ha van egy kis szabadidőm.

Ez sem tetszik neki.

Hétfőn akart kölcsön kérni pénzt mondtam neki nem adok kölcsön úgy is elfelejti visszaadni. Ahogy máskor is. Fel volt háborodva miért is jó megszokta hogy sose adok neki kamu barátaimnak adjak kölcsön de neki az igaz barátomnak meg sose.

Azóta nem is beszéltem vele


2020. júl. 22. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, lehet, hogy sikerült megszabadulnod tőle!
2020. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, miért barátkozol vele 9 éve!

Vagy te is a lecsúszott, a társadalom legaljához tartozó embernek tartod magadat?

2020. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tartom annak magam.

Régen még más ember volt ö is. Voltak tervei, dolgozni akart, iskolába járt hogy legyen papírja és egy jobb életet akart. Akkori énje nagyon tetszett barátok lettünk. Aztán szépen lassan csúszott lefelé. Nem sok minden lett belöle amit akkor akart. Szép lassan a gyermekkori barátaival összeveszett egy sok éves kapcsolata véget ért a sok szarság miatt és csak csúszott lefelé. Adosság,különféle indokok miatt nem dolgozott max 2 hónapot bírt egy helyen akkor is mindenféle indokot kitalált.

Régi dolgok miatt tartok ki melette

2020. júl. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!