Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor, és mivel vágtak át...

Mikor, és mivel vágtak át legutoljára? Hogy viselted?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondta leviszi a szemetet...


Nehezen viselem, de igyekszem túllépni rajta. Még friss a seb, ma történt.

2021. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sajnálom, #1... Remélem hogy túl tudsz lépni rajta.

Én meg úgy jártam, hogy a húgom megette az utolsó rántott húst 😩

2021. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minket autó vásárlással. Hiába vittünk embert aki értett hozzá, mégis annyira rejtett hibák voltak, hogy használat után is csak hetekkel vettük észre, hogy ez amúgy az eleje óta nem is működik. Ráadásul bunkó, paraszt módon viselkedett velünk a kereskedő (tulaj), meg is zsarolt, persze csak miután fizettünk. Én nehezen viselem, nincs is kedvem vezetni az autót, sajnálom is mert ott rohad az udvaron, mi meg buszozunk, de egyszerűen a gyomrom felfordul az egésztől ami lezajlott ott és az autóról mindig eszembe is jut.

26/N

2021. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Az ilyenek valamiért bennem is borzalmasan csapódnak le, de szerintem ez normális.


Minket autószerelők vágtak át, sajnos kényszermegoldás volt, nem volt időnk alaposan utánanézni. A google értékeléseik pedig jók voltak, nyilván azt lehet törölgetni. Az autó pár napra rá meghibásodott, másik szervízben mondták, hogy kb kontármunkáért és szar alkatrészért kértek el valag pénzt.

2021. márc. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4 g spurit akartam venni, de a díler csak 2-őt adott 4-nek. Pedig 10 ezret adtam neki érte. Nagyon nehezen tudtam magam túltenni rajta.
2021. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
3.: véletlen nem Tihanyban vettétek?
2021. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Facebook marketplace-n a szokásos sztori, 20 ember ír hogy kell neki az adott dolog, aztán baszik válaszolni, vagy mindig 'elfelejt' utalni... nem visel meg mert pénzt nem vesztettem vele soha de elveszi a kedvem attól hogy felrakjam a cuccaimat, pedig van több eladandó tárgyam itthon
2021. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6! Debrecenben vásároltuk az autót
2021. márc. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!