Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova mennek az emberek miért...

Hova mennek az emberek miért nem lehet otthon maradni?

Figyelt kérdés
Márciusban kiürültek az utak, mindenki otthon tudott maradni, BKV egy két ember lézenget.. most tele minden.. én kórházban szakápoló vagyok és nem bírjuk már tovább.. egyszerűen nem.. kórházak tele vannak.. nekem be kell menni ugye de az a többi ember hova megy? mind olyan helyen dolgoznak ahol nem tudnak otthon maradni? mindenki eü, ipar területén dolgozik? Tavaly márciusban miért nem tudtak otthon maradni?
2021. márc. 23. 09:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem betegből van sok, hanem egészségügyből kevés. Köszönjük, kormány!
2021. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

Sajat magam lattam, rokonunk nagynenem aki igazoltan covidos volt ment mindenhova boltba, auchan lidl, ment lazas betegen mert neki ne mondja meg senki sem mir csinalhat.

Na ebbol tanulva mi minimalisan megyunk barhova ism

2021. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Mert dolgozni, pénzt keresni kell. Már ha olyan helyen dolgozol, ami nincs bezárva. Sok helyen nem engedik a home office-t, akkor sem , ha egyébként megoldható lenne.
2021. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3. Na ez a kérdés miért nem? Miért nem vezetik be a kötelező home officet? Nem a tescoba terjed a vírus hanem a munkahelyen ahol egész nap össze vagy vele zárva.. könyörgöm.. miért nem?
2021. márc. 23. 10:32
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

4: talán gondold végig....


Nem mindenki végez irodai munkát, amit home office-ban is lehet csinálni...


A gyártósori munkás vigye haza a munkaszalagot? Vagy hogyan gondolod? :-D


Vagy a bolti dolgozók...

2021. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5. És akkor tavaly márciusban miért tudott minden kiürülni?
2021. márc. 23. 10:36
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

6 mert akkor még volt remény rá, hogy ez ideiglenes.

Most meg már nincs.

2021. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly hónapokig voltam home office-ban. Két okból kellett újra bejárnom, az egyik, hogy elküldték a kollégáimat és voltak olyan feladatok, amiket otthonról nem tudtam volna intézni, a másik, hogy komolyan kezdtem otthon megőrülni. Egyrészt az irodában csend van és tudok koncentrálni a feladatomra, ellenben otthon a szomszéd újította a lakást és verte a csempét vagy épp fúrt, amitől még a monitorom is rezgett, nem hogy az agyam. Másrészt három hónap bezártság után komolyan kezdtek félelmetes tüneteim lenni, teljesen depresszióközeli állapotba zuhantam, pedig alapjáraton szeretek egyedül lenni. Novemberben végigment a cégünkön a Covid, így elvileg én is átvészeltem 3-4 nap alatt magas lázzal, természetesen két hétig otthon maradtam.


Jelenleg bejárok, nincs más választásom, de őszintén szólva örülök is neki.


És azt se felejtsük el, hogy rengeteg fizikai dolgozó van, nem mindenki számítógép előtt ül. Ők nem tehetik meg, hogy otthon maradjanak, gondoljunk csak a gyárakra, ezek már önmagukban több százezer embert foglalkoztatnak.

2021. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Az igazolt betegek karanténban tartása is nevetséges. Aki ki akar menni, az kimegy. A házi karanténos applikáció naponta egyszer ugyanabban az egy órás idősávban kéri, hogy jelentkezz be otthonról. Nyilván elutazni nem lehet, de boltba meg ide-oda kimegy aki olyan sajtkukac fajta. Ez szerintem komolytalan.
2021. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

6: mi ürült ki tavaly...???


A gyárak ugyanúgy üzemeltek...

2021. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!