Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22F vagyok miért érzem ennyire...

22F vagyok miért érzem ennyire a az idő múlását?

Figyelt kérdés
Mintha tegnap előtt lettem volna óvodás s tegnap iskolás. Ezt az idő rohanást azóta érzem mióta 2018-ban jártam hit gyülibe. Halál téma mindennel felkavartak azóta szorongok.
2021. márc. 24. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Kár, hogy szorongás lett a vége a gyülekezetbe járásnak. A halál témája felkavaró lehet, ezt megértem. Viszont mivel valós dolog, és az idő valóban gyorsan telik, érdemes ezt valahogy elrendezni magadban, hogy ne szorongva éld le az életedet. Ha akarsz erről beszélgetni esetleg, írj privátban!
2021. márc. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Idővel csak még szarabb lesz. Abba gondolj bele, hogy már 1 éve élünk bezárva, 1 elpazarolt év, amit soha nem kapunk vissza.
2021. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 1 hónap múlva 22. Bele kell sz*rni. Ne ezen aggódj már. Az egész világ döglődik. :D


Mit mondjon aki 70 éves és minden napját úgy éli ha véletlenül elkapja a koronát akkor ennyi volt, de nincs aki helyette járjon vásárolni így muszáj kimennie. Na, neki van oka szorongani. Mert szó szerint mindenki a kaszása lehet aki beteg de nem tud róla és kint mászkál.


Igazából a halálon ne szorongj. Sokára lesz. Nem tudjuk mi lesz utána. Lehet van túlvilág. Lehet nincs, éld az életed, ezen nem szabad gondolkodni. Főleg mivel attól, hogy szorongsz még nem állsz meg az öregedésben.


Plusz mi van akkor ha múlik az idő? Semmi, menj már ezzel a "Idővel csak még szarabb lesz" marhasággal. Nagymamám 80 közeli és egész életét átröhögte és most is boldog. Ha valaki szomorú depresszív az akkor is az lenne ha megállna az öregedésben.


Szóval éld az életed, legyél boldog, találj hobbit. A halál elkerületlen és nem lesz semmi ha meghalsz. Úgy értem semmi ami miatt aggódnod kéne. Szerintem van túlvilág és eszerint élem az életem, hogy a test csak egy ruha és még halál után is javában lesz mit tennem.


Amúgy ha továbbra is ilyen hülyeségen szorongsz menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez és gond meg oldva. ÉN IS VOLTAM MIKOR KELLETT és segített. Otthon őrölni és kínozni magad csak mert ciki elmenni....hát te tudod. Szóval szerint menj el, az a legtisztább. Amúgy ha érdekel én is hasonló marhaságon szorongtam a múltban. A világképeden kell változtatnod, hogy elmúljon.

2021. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!