Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jófogás-átverés?

Jófogás-átverés?

Figyelt kérdés

A Jófogáson találtam egy híres, eredetileg 120 ezer forint körül mozgó terméket, amit egy nő kínált 24 ezer forintért, új, bontatlan csomagolásban. Felvettem a hölggyel a kapcsolatot, ugyanis szerettem volna megvásárolni. A nő gyorsan válaszolgatott, de elég fura stílusban, mintha robot lenne, vagy nem beszélné rendesen a magyart, mindent többször le is írt, az átutalásnál a közleménybe pedig egy bonyolult, számokból és betűkből álló kombinációt kellett írnom. Ilyennel még nem is találkoztam, valaki tudja esetleg, hogy ennek mi lehet a funkciója?

Illetve naponta többször írt, hogy mikor tudnám elutalni a pénzt, és minden üzenetében kihangsúlyozta, hogy nagyon fontos lenne neki, hogy a közleménybe írjam be azt a bonyolult szám-és betűsorozatot. Megpróbáltam elutalni a pénzt többször is, ám azt írta a rendszer, hogy szolgáltató által elutasítva, a tranzakció nem sikerült, pedig mindent úgy írtam be, ahogy a nő kérte. Rossz a számlaszám, lehet hogy letiltották? Természetesen már nem tartok igényt a termékre, mert elég kamuszaga van a dolognak, sok mindent nem is értek, esetleg előfordult bárkivel ilyen? Át akarhattak verni?


2021. márc. 24. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve megírtam neki, hogy rossz a számlaszám és nem tudok utalni, erre pedig már nem is írt vissza.
2021. márc. 24. 13:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz a számlaszám, letiltja a bank a nyilvánvaló csalókat.

Örülj neki.

És igen, ötödáron minden átverés.

Meg hogy magyarul se tud.

Meg hogy sürget.

2021. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi, orulok egyebkent hogy nem vesztettem penzt. a bank honnan “tudja”, hogy az illeto csalo?
2021. márc. 24. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van profiljuk a gyanús tranzakciókról. Harmadik világbeli bankszámlák, Kína, India, Ukrajna, Afrika.
2021. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig szemelyesen vasarolj jofogasrol keszpenzert. Mert ezzel nem foglalkozott volna a rendorseg se.

Valszeg ratalaltal egy lehuzos migransra. Engem is probalt mar lehuzni egy kulfoldi.

2021. márc. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!