Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy egy idegen...

Normális hogy egy idegen ember halála ennyire megráz?

Figyelt kérdés

Még anno 2018-ban olvastam instán egy posztot, ami egy New Yorkban élő 15 éves fiúról szólt, akit brutálisan meggyilkoltak egy kis bolt előtt, és senki sem segített rajta, holott elég sokan látták az esetet. Már akkor is nagyon megrázott, azóta nagyon sokszor eszembe jut a fiú, tényleg sokszor, most is így volt, de most jobban beleástam magam az egészbe és komplett három napja csak sírok, nagyon megrázott, pedig nem igazán szokásom sírni, nemhogy egy idegen halálán. Úgy megölelném.

Veletek volt már ilyen?


2021. márc. 25. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az általános empátia szerintem csodálatos dolog. :)

Amúgy engem is nagyon meg tudnak érinteni bizonyos hírek, néhány témára érzékenyebb vagyok.

Szóval igen, normális.

2021. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Projekciónak tűnik. Normális az, ha felkavar egy ilyen eset, vagy ha összeszorul tőle a gyomrod. De ha tartósan foglalkozol vele és ilyen komolyan megérint, akkor belelátsz valamit, a saját érzéseidet vetíted ki rá.
2021. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen velem is volt ilyen és néha ma is. Különösen amikor részletesen leírják az adott esetet, akkor ráz meg eléggé.

Lehet minden érzésedet nagyon intenzíven éled meg, vagy csak a negatívakat, nem tudom.

2021. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Jó olvasást! :)

2021. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhhj elég durva az utolsó story.
2021. márc. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!