Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » EUTANÁZIA Mi a véleményetek?

EUTANÁZIA Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

Miért nem csinálnak ilyet, és kötik komoly mentális vizsgálathoz?

Érvek, ellenérvek?


(Nem arra gondolok hogy 14éves Julist elhagyta a Józsika és érvágás helyett ezzel fenyegetőzik, hanem valaki konkrétan csak szeretné ,mint (más egyéb magánorvosi) szolgáltatást igénybe venni.

[Jól vagyok, csak filozofálok]



2021. márc. 26. 17:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10 - szóval ha egy boldogságra képtelen ember aki fizikálisan teljesen ép , csak nem akar tagja lenni a társadalomnak az nem komoly?

Értem itt azt, hogy neked lehet hogy nem, de neki...

Vagy egy idős néni aki nagyon vágyik már a megboldogult férje mellé mert már élt eleget, de egészséges a "szokásos" csípőfájdalmat leszámítva?


Vagy inkább úgy kérdezem, hogy miért nem támogatod, ha nem lenne olyan oka, amit írtál? Mi az ami belefér még , mi az ami már nem ?



( Csak kíváncsi vagyok, mindenkinek saját véleménye van, nem kell piros x-et nyomkodni, mert valakié más mint a tiéd! Itt nincs jó vagy rossz válasz! )

2021. márc. 26. 18:24
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Én is támogatom a nem boldog emberek eutanáziáját. Az incelekét leginkább, az ember társas lény, beleőrül az egyedüllétbe. Nekem se ártana, mer az én világnézetem, hogy 2+2=6 és nem 4. Egyszerűen a helikopter parenting miatt nekem az tetszik (követelem igazából a világtól) hogy ne kelljen dolgozzak. Ne kelljen az életbenmaradásomért a kisujjamat se megmozdítani, én egész np lustálkodó ember akarok lenni és ezt egy pszichiáter sem változtathatja meg. Derogál a munka és a tanulás is. Semmit nem akarok csinálni. Nekem az eutanázia nagyon jó lenne.
2021. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatnám és igénybe is venném.
2021. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom

Egy rokonom szoc intézetben dolgozik, van olyan beteg akinek húsevő baktériuma van, rohad szét az egész ember.

Ilyeneknél kegyelem lenne a halál

2021. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is támogatom.
2021. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos, halálos szervi betegségek esetén mindenképpen támogatnám, a mentális problémák már keményebb diót jelentenek.
2021. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azòta támogatom miòta a nagymamám 9 hosszú èven át feküdt az elfekvőben . Egy kórházi ágyon . Azt se tudta kik vagyunk . Csak szèp lassan sorvadt el . Az utolsó 2 èvben annyira lefogyott , jó ha volt 30kg . Igen is kellett volna az eutanázia .
2021. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly betegség esetén támogatom. A háziállatokat elaltatjuk, hogy ne szenvedjenek, az embernek meg nem adjuk meg ezt a lehetőséget.

Láttam anyai nagyapámat haldokolni az utolsó pár hónapjában, várta a halált, WC-re sem tudott kimenni, annyira leépült.

Egyik nagybátyám stroke miatt 3 hónapig volt lélegeztetőgépen, már az első hónapban megmondták az orvosok, hogy nem tudják visszahozni, nem kommunikált, nem volt magánál, de nem kapcsolhatták le a gépet, meg kellett várni, hogy az immunrendszere magától épüljön le. Tudtuk az elején, hogy temetés lesz, csak azt nem, mikor.

2021. márc. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyíthatatlan betegek esetében nagyon jó ötletnek tartom - már amennyiben lehet így fogalmazni -, mert nagyfokú szenvedéstől lehetne megkímélni az illetőt ezáltal.
2021. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
11%
Eutanázia egy ország, ahol az eutanázok laknak. Mi a kérdés?
2021. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!