Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik hasonmás?

Létezik hasonmás?

Figyelt kérdés

Szerintetek, vannak olyan emberek akik pont úgy nézznek ki mint mi?

Vagy ilyen nem létezik?



#hasonmás#létezés#emberek
2021. márc. 27. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, létezik!
2021. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=4rUcR8rPh5o


Van ilyen kereső oldal is, azt hiszem ez a két lány így talált egymásra.


[link]


Karácsonykor a karácsonyi vásárba megkérdezték, hogy ikrek-e.

Mondták, hogy nem, és meglepődtek. :)

2021. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Engem konkrétan pár cm távolságból (padon ültem vki-vel játszótéren) néztek másnak.

2021. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem semmi, akkor a hasonmásunk akár velünk egy városban is lakhat?
2021. márc. 27. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én már kétszer is láttam!
2021. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Sőt! Ismerőseim is látták és meg is kérdezték, hogy mit kerestem ott akkor, pedig én totál máshol voltam.
2021. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Én is egyszer láttam egy hasonmásomat (ha jól emlékszem elvileg mindenkinek van 1 és 7 között valamennyi, híres színészekről és hasonmásaikról készültek ilyen cikkek, mémek). Akkor az volt még a nagyon durva ,hogy nemcsak kiköpött “én” volt hanem pontosan ugyan olyan ruhában is volt, még a szemüveg és testtartás is stimmelt.
2021. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1× taliztam egy hasonmásommal.

Kösz 2# a linkeket:).

2021. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen közvetlen közelről láttam a hasonmásom ő is nézett nagyon, de voltam olyan hülye, hogy nem szólítottam le. Meg amúgy is akkor pont suliba mentünk idő volt, leszálltunk a buszról és ennyi. Utána láttam még 1x kicsit távolabbról. Bánom, hogy nem szólítottam le. Ráadásul ő nem csak simán hasonlított rám. Kb dettó ugyanúgy nézett ki mint én. Egyetlen egy dolgot se tudnék mondani miben különbözött, mert nem volt ilyen.

Nagyon bánom, hogy nem mentem oda hozzá. Ő is bámult rám, szerintem legalább annyira le volt döbbenve mint én.

2021. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy a szülővárosunkban is lehet. 25 körül voltam, és hányszor rám köszöntek a városban, hogy "Jó napot, Marikám." Csak pilláztam (Nóra vagyok), persze visszaköszöntem.

Egyszer egyik butikban is kérdezte az eladó, hogy az a két nagy kutya, akik nekünk vannak, stb...stb.... (Egy kutyánk volt, az sem nagy.)

Ezer százalék, hogy egy szőke, kék szemű Marikával következetesen összetévesztett több ember is a 20 ezres kisvárosunkban. (De végül nem jöttem rá, hogy ki ő.)

2021. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!