Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van arra, hogy létezik valakinek hasonmása?

Figyelt kérdés
Manapság nagyon sok mai sztárnak találják meg a hasonmásait, a régiek esetében azonban ritkán hallok erről.

2018. jan. 7. 09:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Neki vajon létezik hasonmása? Meglepődnék, ha felbukkanna.

2018. jan. 7. 09:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mekkorák az esélyek de én pár napja találkoztam egy sráccal aki full úgy nézett ki mint Vona Gábor csak rövidebb hajjal.
2018. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszer mentem haza vonattaln és mikor az ajtóhoz értem azt hittem, hogy valaki tükröt tett az üveg helyére, aztán rájöttem, hogy a túloldalt egy pont ugyanolyan arcú csávó áll, mint én. Persze közelebbről már volt különbség, de pár méterről simán megtévesztett.
2018. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen oldal is, ahova feltöltesz egy képet és megkeresi a hasonmásodat, ha ugye ő is ezt tette, a világ bármely pontjáról. Sorozat is készült erről.
2018. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Anna Kendrick-re hasonlít. A mimikája (ahogy a szemét becsukja, néha-néha nyitva marad a szája), a kinézete, annyi, hogy oszttársam picivel magasabb. A tökéletes hang c. filmben nagyon szemügyre lehet venni Annát.
2018. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire kell hasonlítson. Egy hasonló magasságú, alkatú, szem- bőr- és hajszínű ember a megfelelő ruhákkal, hajviselettel már megtéveszthet valakit, aki csak látásból ismer minket, főleg ha egy kis smink is játszik. De olyat találni, aki a rokonokat, közeli barátokat is átveri? Egy a hétmilliárdhoz, és akkor szerintem még nagylelkű voltam.
2018. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
meg tudnátok adni annak az oldalnak a címét, amivel megkereshetem a hasonmást? :) nagyon köszi a válaszaitokért :) úgy örülnék, ha ennek a srácnak megtalálnám a hasonmását :)
2018. jan. 7. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van a világban hasonmása.
2018. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Kínában mindenkinek van.
2018. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Állítólag a világon mindenkinek 7 hasonmása van.

www.twinstrangers.com

Ez egy hasonmás kereső oldal. Nem ingyenes de nem kerül sokba és elég nagy rá az esély hogy itt valaki megtalálja a hasonmasát:)

2018. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!