Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan arról beszél hogy...

Állandóan arról beszél hogy vizsgái vannak és elfoglalt, mindenről küld fotót, csak arról nem?

Figyelt kérdés
Barátnőm hangoztatja hogy most csomót kell tanulnia és ezért nincs fent messengeren. Mindenről tud több fotót készíteni, olyanról is ami teljesen felesleges, és semmitmondó, érdekes, a tanulásait sose fotózta még be. Csak duma lehet?
2021. márc. 28. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Vagy olyan sok a vizsgája, hogy ideges lesz a gondolatától is, és nehezen fog neki. Programot nem szervezhet, mert tanulnia kell, de egyszerűen nem tud nekiállni.

Legalábbis én most így vagyok, de nem vizsgákkal, hanem zh-kkal, most nincsen vizsgaidőszak.

2021. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hiszel a barátnődnek?
2021. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Mit lehetne egy tanuáson fotózni????
2021. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Soha az életben eszembe nem jutott még lefotózni a jegyzeteimet. Nem is értem, minek kéne erről fotót készíteni?
2021. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4. Mert azt leszokta fotózni ha olvas. Értelmezd már amit leírtam. Nem rólad van szó. Kit érdekel te mit csinálsz?! Jó hülye vagy ha úgy akarsz megfejteni valakit hogy a saját jellemedből indulsz ki.
2021. márc. 28. 10:42
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Micsoda stílus.

Egyébként biztosan kamuzik a barátnőd, csak akkor ki tudja, mit csinál?!

Másik pasihoz is kellene a messenger, vagy személyesen találkoznak?

Egyszer lepd meg ilyenkor, ha tanul, örülni fog neked, ha nem...

2021. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6. Elég idióta emberek válaszolgatnak itt úgy látom.

Lány vagyok nem pasi. Van pasija.



Jó isten!

2021. márc. 28. 11:08
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jött le mint az előttem írónak, hogy a pasija vagy és féltékenykedsz. Mondjuk szerintem így is, de így még gázabb mintha a pasija tenné. Amúgy meg miért baj neked hogy azt mondja tanul aztán lehet a kádban fekszik vagy éppen a pasija mellett az ágyban?
2021. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kérdés butaság, azért nem kapsz rá normális választ. Szerintem simán benne van, hogy azért nem fotózza le, ahogy tanul, mert egyszerűen azt túl unalmasnak gondolja ahhoz, meg alapból is, eleg van már biztos az egészből, francnak van kedve olyankor még azt fotózgatni. Vagy előfordulhat, hogy egyébként tényleg nem tanul semmit, én szoktam olyat, hogy nem állok neki, mégis kipanaszkodom az életemet is mindenkinek. De visszatérve ez mint mondtam egy értelmetlen kérdés. Nem ismerjük a barátnődet, fogulmunk sincs arról, hogy hogyan viselkedik. Másrészről meg ez minek érdekel téged?? Azt írod, hogy küld neked mindenről képet, akkor gondolom mellé kommunikáltok is, így nem értem, hogy mi bajod van? Ha nem tanul, ahhoz neked semmi közöd, ha meg ösztönözni szeretnéd vagy azt akarod megtudni, hogy biztos tanul-e annak érdekében, hogy jók legyenek a vizsgai, akkor meg nem lenne értelmesebb ezt tőle megkérdezni?
2021. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen arrogáns f...nak valszeg én is inkább kamuznék valamit
2021. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!