Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan arról beszél hogy...

Állandóan arról beszél hogy vizsgái vannak és elfoglalt, mindenről küld fotót, csak arról nem?

Figyelt kérdés
Barátnőm hangoztatja hogy most csomót kell tanulnia és ezért nincs fent messengeren. Mindenről tud több fotót készíteni, olyanról is ami teljesen felesleges, és semmitmondó, érdekes, a tanulásait sose fotózta még be. Csak duma lehet?
2021. márc. 28. 10:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésem továbbra is áll: mi okod van feltételezni, hogy ilyesmit hazudna? Mit nyerne vele? Tudom, hogy vannak kamugyáros emberek, de te nem sok jelét adtad, hogy a barátnőd is ilyen lenne.

Egyetértek a kilencessel - nem ismerjük a barátnődet, nem tudjuk eldönteni ezt a kérdést. Ha aggódsz, hogy kerül valami miatt, akkor az a legtisztább, ha őt kérdezed meg. "Szia Jucika, ne haragudj, de úgy érzem, mintha kerülnél valami miatt. Remélem nem bántottalak meg valamivel vagy nincs komoly baj. Kérlek, beszéljük meg"

2021. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
9. Hát épp az az, hogy minden unalmas amit ő befotóz, akkor ezt miért nem teszi. Mert ezzel érvel mindig ha kicsit kevesebbet van chaten. Hónapok óta, non-stop tanul elvileg...
2021. márc. 28. 11:26
 13/22 A kérdező kommentje:
Relatíve sokat beszélünk, csak az fura hogy mindig mindent mondogat mit csinál és ezt be is fotózza. Valahogy mindenre van ideje, mégis állandóan tanul. Kicsit nekem fura.
2021. márc. 28. 11:29
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha Snapchat-re gondolsz...

Ott én azt a pillanatot szoktam elküldeni ilyen (napisz+r szinten a tűz miatt) ami a napomban a "legizgalmasabb" pl nézek egy részt a sorozatomból stb.

Nem szoktam a tanulásról képet küldeni, mert az unalmas, rendetlenség van, nem mindig írok tökéletes kalligráfiával stb.


(Meg az is lehet benne van, ha így beszélsz vele mint a válaszolókkal akkor megértem, hogy nincs kedve sokat messengerezni...)

2021. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem, azzal nincsen baj. Itt tényleg az érdekes számomra hogy mindig mindent csinál, mégis azt mondja állandóan tanul. Nem őt kell megfejteni, csak lehet ti is ilyenek vagytok és tudtok segíteni hogy ezt mégis miért mondja valaki. Folyamatosan hangoztatja mennyire fáradt, holott itt voltam ma, holnap ott leszel stb stb.

Én soproni vagyok, ő gyulai. Régi osztálytársi barátság, amit úgy érzek lassan hanyatlik. Nem tudom.

2021. márc. 28. 11:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet nem hazdunik, és posztolgatni is van ideje, de akkor egy kis small talk messengeren beleférne pár szó is. Ha már van ideje fotózgatni.
2021. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Öszintén szólva ha valaki ennyire rám akarna tapadni és folyamatosan ellenörizni, azt a barátságot igen gyorsan megszüntetném!
2021. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egymásra tapadva. 10 éve tart.
2021. márc. 28. 11:59
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

A "vigsaim vannak" tipikus kibuvo es martirkodas. "Jaj de nehez dolgom van"


Nem 0-24 ben tanul, ot percre siman raerne.


Kismillio embernek vannak kotelezettsegei, megis menedzseli valahogyan.

2021. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%
De most továbbra sem értem, kérdező, hogy mire megy ki az egész. Azt írtad, hogy beszélgettek, ezért nem értem, hogy mit szeretnél. Képeket akarsz arról, hogy tanul? Mire, mit kezdenél velük? Ha beszélget veled, akkor minden rendben, ha meg néha megesik, hogy az átlagnál picit kevesebbet chateltek, avval nincs semmi baj.
2021. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!