Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan vagytok itt olyanok,...

Sokan vagytok itt olyanok, akik már rég nem mentetek ki a lakásból sehova?

Figyelt kérdés

Mivel nincs munkám és az iskola is online megy, így már egy pár hónapja ki se mozdultam a házból.

Más is van így?



2021. márc. 10. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is így vagyok csak ritkán mozdulok ki, néha vezetni ide-oda, vagy ha valami fontos van. Nincs munkám az iskola nálam már nem opció, legalább te tudsz valamit csinálni ha csak online akkor is.
2021. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Udvarra se mész ki? Vagy az nincs is?
2021. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én kb 2 hetente megyek le, akkor is boltba
2021. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hétköznap van egymásután pár nap, amikor általában nem mozdulok ki. Mondjuk kedd-szerda, vagy hétfő-kedd-szerda, mivel ekkor sok órám van egymásután, és amikor épp van egy kis szusszanásnyi időm, akkor eszek, fürdök, pihenek, megírom a házikat. Általában ezeken a napokon nem megyek ki a házból. Például most is vasárnap voltam kinn utoljára. De hétvégente járok találkozni a barátaimmal, kirándulni/biciklizni a családdal, néha órák után elmegyek sétálni, vagy reggel futni, most, hogy jó az idő.

Sőt, szerintem múlt héten csütörtökön se mozdultak ki, mert egy beadandót csináltam és mire kész lett, kezdődött az órám, aminek nem lett vége 8 előtt.

2021. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Boltba sajnos muszáj elmennem mert hozzánk senki nem szállít házhoz a szupermarketek közül, így oda heti 1-2 alkalommal kénytelen vagyok.

De azon kívül nem igazán megyünk ki a kapun, bőven találunk magunknak elfoglaltságot a házban és a kertben is, valamilyen szinten örülök hogy végre meg tudunk csinálni olyan dolgokat amiket rég halogattunk, mert sose volt rá idő, sose voltunk itthon.

2021. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, ennyire nem. Viszont kulfoldon, falun, nagyon elhagyatott helyen elunk ketten, tarsas maganyban. Itt az elmult egy ev borzasztoan durva volt, valoban tombolt a jarvany.

Napi egy orat setalunk, ezalatt szantofoldeken keresztul nehany setalot latunk.

Parom vasarol. Egy eve nem lattam masokat, szomszedokkal ritkan beszeltem, de udvarias small talk. Es kozben nagyvarosbol szarmazom.

Mintha Csipkerozsika lennek, olyan.

2021. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Kutyával ki megyek sétálni
2021. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Október óta nem dolgozom. De vásárolni és sportolni kimozdulok. Meg néha ismerőshöz átugrom. Nem egészséges hónapokon keresztül egyáltalán ki sem tenni a lábadat.
2021. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!