Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ti elegáns vagy...

Szerintetek ti elegáns vagy sportos stílusú idős emberek lesztek?

Figyelt kérdés
(Tudom először éljük meg,de most így elgondolkodtam öregebb ruhák láttán,hogy saját részről vajon merre menne a stílusom)
2021. márc. 31. 01:37
A kérdező szavazást indított:
Elegáns
Sportos
Mint a fiatalok
Mint a legtöbb idős
Egyéb
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces kérdés, mert ha megfigyeled, az idős emberek kinézete nem egy önálló, állandó jelenség, hanem többnyire azt a stílust követi, ami a fiatalkorukban divatban vagy szokásban volt, amiben szocializálódtak.
2021. márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz,tényleg:D Akkor sok lesz majd a haspólós.
2021. márc. 31. 01:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. Ami vicces. De a régi nyolcvanas nagymamák még sokszor bőszoknyát hordtak, a mai 80-as nagymamák az ötvenes években divatos egyberuhákat hordják, a hatvanasok meg már farmert és pólót.

Gyerekkoromben még elképzelhetetlennek tűnt, hogy egy nagymama nadrágot hordjon. :D

2021. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Férfiaknál talán nem azért annyira kirívó egyelőre ez, mert ott viszonylag változatlan a ruházkodás évszázadok óta. Az értelmiségi érteg öltönyt, a munkásréteg sportosabb ruhát hord, de nincsenek nagy eltérések generációnként.
2021. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*azért nem
2021. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
Miért, ez a két stílus létezik a világon, kötelező ezekből választani?
2021. márc. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én a kettő keveréke leszek sportos csinos
2021. márc. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én arra szavaztam, hogy olyan leszek, mint a legtöbb idős. Nincs érzékem a divathoz, nem is szeretek ruhákat vásárolni, úgyhogy kb. az egész ruhatáram egyszerű pólókból meg farmerokból áll. Még azt is kínnak érzem, ha farmert meg melltartót kell viselnem, amikor hazajövök, konkrétan az a legelső dolgom, hogy leveszem őket és a farmer helyett felveszek egy cicagatyát. Szóval szerintem idős koromban se leszek csinos vagy sportos, inkább kényelmesen fogok öltözködni.
2021. márc. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Én egy kivarrt metál-nagyi leszek, világéletemben tojtam magasról a csinosságra szóval elleszek a kényelmes fekete ruháimban.
2021. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!