Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket mutatnád szívesebben,...

Melyiket mutatnád szívesebben, ha keveset keresel vagy ha sokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem tegyük fel ha keveset keresel akkor a hozzád nagyon közel állókon kívül olyan látszatot akarnál mutatni az embereknek, hogy te valóban keveset keresel és nem szégyelnéd, vagy próbálnád azt mutatni, kevésbé érzékeltetni, hogy hiányod van bármiben? Kicsit próbálnál jobb látszatot kelteni?

...

Ha viszont sokat keresnél akkor ez messziről látszana rólad, vagy annyira nem hivalkodnál a pénzeddel és szerényen lennél vele (esetleg még azt is hinnék rólad, hogy nem keresel annyira jól) Ha ez a hír terjedne rólad szégyelnéd hogy azt hiszik rosszul megy a szekér (közben csak te tudod, hogy jól megy)?



2021. ápr. 2. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem érdekel mások véleménye, nem titkolom az anyagi helyzetemet. Megveszek mindent, amit akarok.
2021. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt mutatom akármennyit keresek:) Szeretem a 8 éves mackó nadrágom. Akkor is ha mercivel járok:)
2021. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem se érdekel senki véleménye, és nem megmutatásra veszek semmit. Ha szükségem van valamire, akkor megveszem. Túlzásba se esem. Ha valamiből az olcsóbb is megfelel az elvárásaimnak, akkor se veszek ötször drágábbat csak azért, mert megtehetem. Lehet, hogy azért van ez, mert valamikor sokat nélkülöztem, és megtanultam, hogy nem költök a szükségesnél többet semmire. Talán az igényeim se nagyok.
2021. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre szívesebben mutatom, hogy kevesebb van, mint ami. Ennek oka leginkább a spórolás. Egy idő után azonban nem lehet majd titkolni.
2021. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kevesebbet mutatok, mint amim van. Sajnos sok az irigy ember és sokan próbálnak kölcsönkérni ha látják rajtad, hogy több van.
2021. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
88%
Én most 2x annyit keresek mint amikor elkezdtem dolgozni, akkor se tudta szinte senki hogy mennyit meg most sem. És nem is látszik rajtam semmi különbség, a többletet házra teszem félre, az meg nincs rám írva. Mindenből azt veszem, ami ár-érték arányban megfelelő, azt meg nem tudja úgysem senki hogy gyűjtöttem-e rá mint régebben vagy csak megveszem mint mostanában.
2021. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól keresek,de nem verem nagy dobra. Ez nem azt jelenti,hogy nem veszek meg magamnak valamit,csak mert "mit fognak szólni mások".

Akkor is megveszem,mert megérdemlem,mert megdolgoztam érte,mert hasznos ember vagyok,mert hasznos dolgokat csinálok,és még sorolhatnám.

Csak nem villogok vele.

2021. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem témázok az anyagi helyzetemről. Nyilván a hozzám legközelebb állók tudják, éppen mi a helyzet, de nem kötöm mások orrára, a villogás pedig pláne távol áll tőlem.
2021. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Istenem... ezek a kérdések... és a megfejthetetlen burkolt szándékok mögöttük...


Jól válogasd meg, hogy milyen társaságokban hencegsz a vagyonoddal és jól vigyázz azokkal az emberekkel, akik a pénz hívószavára köréd gyűlnek...


Amúgy pedig a legtöbben azt mutatják szívesebben, amivel mások figyelmét jobban felkeltik...

2021. ápr. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!