Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor jelentik be,hogy mi...

Mikor jelentik be,hogy mi lesz a járványügyi korlátozásokkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted? Bejelentették, hogy 2.5 millió beoltott esetén életbelép a négyzetméter alapú vásárlási korlátozás, illetve hogy a kijárási tilalom 10-től 5-ig fog tartani. Valamint ha jűl tudom, a március 8-án bezáratott üzletek ismét nyitva lehetnek.
2021. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Remélem húsvét másnapjára elérjük a 2,5 milliót mert akkor végre lesz értelme házibulit tartani.
2021. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

#2:

Csak nem bírtok magatokkal...

2021. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem érjük el egy hamar nem akarok suliba menni
2021. ápr. 3. 00:41
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Pedig fogsz
2021. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk

Nem értem hogy már minek kinyitni tök felesleges

2021. ápr. 3. 00:45
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

De nagy tragédia, istenem, hogy fogod túlélni, hogy suliba kell menni?

Biztosan nagyon rossz lehet neked, nem is értem eddíg, hogy bírtad ki ezt a nagy terhet, ez sokkal de sokkal fontosabb, mint az, hogy valakinek a bezárás miatt nincs munkája.

Fizetés nélkűl élni semmiség, csak suliba ne kelljen menni!!!

2021. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ez durván hangzik, de az előtted levő generációnak 1 napnyi online oktatás sem volt, sem pedig egész évben online összepuskázott ingyen ötösök, illetve ugyanúgy fel kellett reggel kelni és sokszor fél-1 órákat utazni az iskolába.

Ki fogod bírni te is ezt a borzalmas életet, aztán azt is remélhetőleg, amikor dolgozni kell majd bejárnod, ahol nem 180 napnyi szüneted lesz 1 évben a szünetek (őszi, téli, tavaszi, nyári, stb.) miatt, hanem 20+ nappal gazdálkodsz egész évben.

2021. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!