Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy éjszaka ne...

Mit tegyek, hogy éjszaka ne száradjon ki a szám és a nyelvem?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő tud lenni hajnalban, amikor arra kelek fel, hogy ki van száradva a nyelvem, mint a puskapor. Akármennyi vizet iszok este, minden egyes alkalomkor kiszárad hajnalra. Pedig a naponta rengeteg folyadékot viszek be (kb. 3-4 litert).

Mitől lehetséges ez és mit lehet tenni ellene?



2021. ápr. 3. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Torkod is száraz? Nekem horkolásnál szokott ez lenni. Éjjel horkolok, reggel meg száraz a torkom, a szám.
2021. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Cukrod rendben van ?
2021. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Száraz levegőtől is lehet. Ismerősöm beszerzett egy párásítót, azóta kevésbé tapasztalja.
2021. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak bennem merül fel a kérdés, hogy miért a szádon veszed a levegőt éjszaka?

Mert ez a probléma gyökere.


A férjem akkor jár így, ha horkol, tehát nem tud az orrán levegőt venni.

2021. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Egyelőre nem mondta hogy ott veszi 😅


De amiket leírt az alapján simán lehet cukorbeteg főleg ha szomjas is és gyakran jár wcre pisilni

2021. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Végülis igaz 😁

És valóban, a napi 3-4 liter, és a fokozott éjszakai szomjúságérzet a cukorbetegség konkrét tünete. 🤔

2021. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a panelba nagyon száraz a levegő. Lehet hogy párásító kéne. Viszont 5 nek igaza van, ha nagyon szomjazol is, lehetsz cukorbeteg. Egy vérvétel nem ártana.
2021. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Negany patika megméri a cukrod kérésre érdeklődj szerintem előtte telefonon
2021. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8# tényleg? Nem is tudtam , akkor még vérvétel sem kell.
2021. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jesszus, nem vagyok cukorbeteg, már csak az hiányzik, meg különben is még csak 19 éves vagyok, durva lenne, ha már ilyen korán ilyen krónikus betegségem lenne... Múlt hónapban februárban voltam vérvételen, minden rendben volt.

Azt viszont el tudom képzelni, hogy nyitott szájjal alszok (nem szoktam figyelni), de többször eldugult orral ébredek. Horkolni állítólag nem nagyon szoktam. 50 % a páratartalom a szobámban, most néztem meg. Ez soknak számít?

2021. ápr. 3. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!