Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki elolrol...

Van itt olyan, aki elolrol kezdte az eletet a nullarol?

Figyelt kérdés
Hany evesek voltatok?
2021. ápr. 4. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen nem, de bizonyos értelemben igen. 23 éves koromban a családban történt öngyilkosság után mondhatni, hogy szinte nulláról építettem fel újra azt, hogy egyáltalán létezni tudjak a mindennapokban. Nem sokkal utána elhagytam a gyülekezetet, ahova 7 évig jártam, mert a hitemet is elvesztettem a tragédia kapcsán, ez is hatalmas újrakezdés volt, mert addig komoly célt adott az életemnek a hit. Ezzel egy időben munkahelyet is váltottam. Igazából egy teljesen más életformát kezdtem és nem bántam meg.
2021. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Nekem nem feltétlenül lehet rámondani hogy teljesen a nulláról kell kezdjem. Tavaly kb ilyentájt hunyt el édesapám, idén januárban pedig szétmentünk a barátnőmmel, úgy, hogy van közös hitellel terhelt félkész házunk. A házat sem befejezni nem tudjuk, sem kivásárolni egymást a tulajdonrészből. Fel kell számolni az egykori közös életet. Utána, ha letudtam az ezer meg egy tartozásomat, és a ház sem köt össze ezzel a szutyokkal, akkor lesz lehetőségem a saját életemmel foglalkozni (tudom-tudom úriember nem beszél így az exbarátnőjéről - leegyszerűsítve két megcsalás után nem tudom nőnek nevezni, én meg nem vagyok úriember).
2021. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Lassan töltöm a harmincat.
2021. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én mínuszról. A volt férjem olyan ügyes volt és én meg olyan fáradt meg hülye, hogy milliós adóssággal, garzon albérletből kezdtem újra 30 évesen. Barátaimat elmarta, elutálta mellőlem az évek alatt. Tanári hivatásomat is fel kellett adnom, ha ki akartam fizetni a hiteleket. Multiba mentem, amit megszerettem és megtaláltam a páromat is, aki tényleg szeret és nem csak szex, kaja, pénz a téma. Vettünk felesben egy lakást, lett egy gyerekünk is. Néha azomorú vagyok, hogy már lehetne rendes családi házam, ha nem hagyom magam, és nem kéne 50 négyzetméteren lenni, de összességében ezért a boldogságért minden megérte.
2021. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%
Gyakorlatilag 9 -10 évenként, teljesen nulláról, teljesen újat. Ami igazán mérföldkőnek számított az életemben azt 42 éves koromban volt. Minden kezdet nehéz volt eleinte, mert mindig teljesen újba, teljesen egyedül vágtam, mentem bele. Egyiket sem bántam meg, újra megtenném, nagyon kevés változással, változtatással. Mindig minden életszakasz értékes, fontos változásokat, tapasztalásokat és tanulságokat hozott az életembe. Mind jó és fontos volt, sokkal szegényebb, szegény lennék ezen tanulságok, tapasztalások és főként élmények nélkül, mert hogy végsősoron nekem erről szól, szólt az élet.
2021. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A tavalyi évem mondhatni erről szólt.

Először elvesztettem a covid miatt a munkámat,emiatt feleltem a tartalékaimat.

Majd elvesztettem az egyik szülőmet.

Az exemmel tavaly 2x szakítottunk, a második pont a gyászom közepette..

Majd az albérletemet is el kellett hagynom.

Így 2021-be szinglin, új munkával, új lakásból léptem be..

Ha ez 0-ról való újrakezdésnek számít..

2021. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen,22-23 talán
2021. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Ja, az lemaradt, hogy 26 éves vagyok.

#6 voltam

2021. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!