Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy boldogult, miután...

Ki hogy boldogult, miután elköltözött otthonról? Hogyan tudott a nulláról elindulni?

Figyelt kérdés
Milyen nehézségekbe ütközött, és hogyan oldotta meg?
2012. szept. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én két éve költöztem el,igaz párommal de a 0-rol indultunk.A 0 értsd tényleg 0nak még tanyérunk sem volt)

Elöször nehéz volt pár ezer forintból megvettük a legfontosabb dolgokat,aztán spórólással szépen összeszedtük magunkat.Nem mondom hogy egyszerű de a legjobb érzés mikor meg tudsz venni valamit amire vágytál,és megdolgoztál érte.Pl mikor ideköltöztünk volt egy pici hutö de a mélyhutoben megromlott a hus...Szoval semmit nem lehetett fagyasztani.Igy igyekeztem mindent "Frissibe" megcsinálni.Remélem segitettem!

2012. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Én még itthon élek, de unokabátyám, 23évesen külön költözött 3hónapig tudta fizetni az albérletet ráment a gatyája, és egyszál pendejbe ment vissza az anyjáékhoz lakni :D

20/F

2012. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, minden válasz hasznos számomra.
2012. szept. 14. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Pár éve költöztem külön albérletbe úgy, hogy saját céget alapítottam. Az első 2-3 hónap elég húzós volt. Amikor beköltöztem, még egy rohadt villám se volt, szóval eltartott egy darabig, amíg minden szükséges cuccot beszereztem. [Az albérlet elég drága volt, szóval az akkor még kezdeti bevétel is elment rá.]

Aztán egyre jobban belejöttem, ma meg már saját lakásban élek.

2012. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban egyszál ingben az utcára fognak billenteni,így gondolom majd egy kicsit lejebb kell venni az igényeimből.
2012. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte agyon nehezen,de nem adtam fel.

Szeretem ha magam ura vagyok,így meg kellett építsem a "magam várát".De megtanultam addig nyújtózkodni míg a takarom ér,spórolni és megbecsülni amiért megdolgozta,ami a legfontosabb,hogy nagyon tudtam örülni ha valamit be tudtam szerezni magamnak.Mert addig nem becsültem semmit és már nem is örültem semminek,nagyravágyó voltam.

2012. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!