Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyzet ST22 Lacikával?

Mi a helyzet ST22 Lacikával?

Figyelt kérdés

Régebben követtem, nekem akkor egy amúgy tök szimpatikus embernek tűnt én nem láttam akkor semmi kifogásolhatót abban amit csinál vagy alapból magán az emberben nem láttam problémát.


De egyre többször jön velem szembe olyan megjegyzés ami negativ, gúnyos felé és nem is olyan kevés van ezekből. Viszont konkrét dolgot leírva sose láttam amiből kikövetkeztethetném mi a baj vele.


Szóval valaki kifejteni hogy esetleg történt valami vagy tovább siklottam bizonyos dolgai fölött?



2021. ápr. 5. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom ki az, de így tippre a kamionos csávó?
2021. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, én is nézem a videóit és a kommenteket, nem igazán látom, hogy több attrocitás érné, mint akárki más youtubert ennyi követőnél. Sőt, szerintem egyre több támogatást és pozitív szót kap, mivel a követőinek a száma is folyamatosan nő.
2021. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én most csak a személyes véleményem írom le


Régebben én is követtem a videóit, annak ellenére, hogy nem készülök kamionozni és sokkal másabb ez a hivatás mint ahogy az ő szemszögéből be van állítva, de az biztos, hogy a videózással megteremtette a kamionosoknál ezt a műfajt.


Emlékszem az elején ő is kis szolid kisember volt, ment melót keresni a régi személyautóval (még nem a Zafira volt), meg beszélt érdekes témákról, de tényleg ilyen egyszerű, de hasznos szinten. Aztán X idő meg követő után felfutott, jöttek az ilyen rádióműsorok, olyan TV szereplések (azt hiszem legutóbb a Fókusz forgatott vele) stb, és ezekből az egyszerű és hasznos beszámolókból ilyen "ki ha én nem" stílust vett fel. Idén volt azt hiszem az is amin rengetegen kiakadtak, hogy sz.rta az angolokat, mert esett 5 centi hó és elakadás volt, de hogy ő mennyire felkészült, de bezzeg a buta angol, a gusztustalan nyelvükkel stb.stb. Most 2 napja valami Volvo XC90 mellett pózolt, hogy azt vett vagy kapta szponzorként, nem tudom.


Na mindegy, mint mondtam csak saját vélemény és nem is követem már rég, de szerintem ő szimplán csinált az elején valamit amit viszont jól csinált, a követőknek hála felfutott, és ez nyilván nem csak a bankszámláján hanem az arcán is meglátszik.

2021. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Igazából ez a népszerűség átka. Ameddig nem vagy annyira népszerű addig sokkal kevésbé ütközik ki az, hogy mondjuk több embernek nem vagy szimpatikus, mert csak olyanok követnek vagy foglalkoznak veled akiknek az vagy.
2021. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Minél nagyobb tömegeket szólít meg valaki, annál nagyobb lesz a negatív véleménnyel lévők tábora is, még ha jól is csinálja amit csinál. Ez elkerülhetetlen, ha még mellé nem a "Tudós társaság Rendes Tagjai" a célközönség, akkor meg pláne.

Nekem sok bajom nincs vele, nyilván talált egy piaci rést, kihasználja, ennyi. Csak felületesen követtem a munkáját mindig, egy egy videóba belenéztem, de nekem sok volt, amikor mindig kikelt magából, panaszkodott, meg előadta, hogy milyen baromi nehéz beparkolni valahova, ráállni a lerakóhelyre, stb stb. Úgy éreztem csinálja a műfeszkót a megtekintésekért.

2021. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából főleg azért érdekelt a kérdés, mert meglepő módon pont a kamionos csoportokban találkozom az említett kommentekkel.


Emiatt gondoltam hogy esetleg történhetett valami.

2021. ápr. 5. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semmi baj nincs vele. Videosok között szerintem kifejezetten nagyon keveset panaszkodik, akik az ő panaszkodásaira kiakadnak, azok más videósoknál mit csinálnának? agyvérzést kapnának?...

Szerintem nagyon alaposan és korrektül bemutatja azt amit/amiket csinál.

Biztos nem tökéletes ahogy senki se, de amiylen felkapott lett, én azt látom, hogy nem szarik egyáltalán bele és kényelmesedik el, mint majdnem az összes youtube os aki befut és egyre silányabb a tartalom.

2021. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


7/7: Igen én is hasonlóan gondolom.:D

2021. ápr. 6. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

pont amiatt nem nézem már, mert elviselhetetlen a stílus, amit felvett:


- hisztizik, mert le kell takarítani a platót


-megsértődik, mikor korrigálják a tévedéseit egy jogszabályról


- szidja az angolokat, a nyelvüket, gondolom, ennek semmi köze ahhoz, hogy még mindig alig beszél angolul, ami szerintem vér ciki ennyi idő után


- szidja folyton a benzinkútnál éjszakázó sofőröket

etc etc.


más kamionosoknak meg szerintem az a fő baja vele, hogy sokszor csak a kamionozás szép oldalát mutatja be.

szóval köszönöm, de inkább nézem a „hóttunalmas” Kótai Zoli bát. Ő nem fényezi magát, meg hisztizik folyton.

2021. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!