Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyzet veled?

Mi a helyzet veled?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, beszélgetni szeretnék. Mi történik az életedben, hogy vagy? Mik az örömeid vagy nyomoraid?



Örömeim nincsenek most. Csak a magány.


Szomorú vasárnap...


2021. febr. 14. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kérdésed. Álmos vagyok. Te nem?
2021. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? Semmi. Éppen szolgálatban vagyok egy tűzoltóságon, nem vagyok álmos, szerencsére eddig eseménytelen minden.

Magány, frusztráció stb? Mindenkinek van a puttonyában. Én pl évek vagyok szingli, vagy inkább incel. De nem tudok mit csinálni vele. Rühellem hogy a szabadidőmben sem tehetem, amit akarok emiatt az értelmetlenül túl nagyra fújt vírushiszti miatt. Kb ennyi.

2021. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem a világon semmi nincs. Kincset keresek (a saját értékemet). Még térképem sincs.

Nembaj. Maximum így maradok :)

2021. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

3as folytatom:

Már ha van kincs 😅

2021. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1 jó neked, én sajnos nem tudok aludni. Rosszul alszom nagyon.


2 remélem eseménytelen is marad a szolgálatod :) egyetértek amúgy, nekem is tele a tököm, hogy sehova nem lehet menni.


3 mit keresel pontosan? Vagy titok :D? Én egy stabil kapcsolatot keresek. Bármit megadnék érte. De sajnos mindig elrontom valahogy vagy rosszul jön ki.

2021. febr. 14. 23:22
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Itt ülök a 20 nm-es lakásomban tök egyedül. Netezek, de nem tudom, hogy azon belül mit kéne csinálni, unatkozom. Aludni még nem akarok. A napjaimat legtöbbször egyedül töltöm. Nagyon kevés barátom van csak. Ma különösen rossz a magány valamiért. (Nem a Valentin nap miatt.)


Ciki, de elfogyott a pénzem. Holnap fel kell hívnom anyámat, hogy utaljon.


26/F

2021. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom hatos. Én edzeni próbálok sokat, meg olvasni. Emellett csak a gépezés van meg a gondolataim. Az utóbbiak a legrosszabbak. Végre volt decemberben majdnem egy kapcsolatom, oltári boldog voltam nrm tudom mennyi idő után, és vége lett. Nem tudom melyik a rosszabb, sose tapasztalni a boldogságot, vagy tapasztalni aztán elveszteni ki tudja megint mennyi időre.
2021. febr. 14. 23:34
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsi hatos, véletlenül rosszra nyomtam ahogy pörgettem le, és lepontoztalak. Zöld pipa ment volna amúgy, mint mindenkinek.
2021. febr. 14. 23:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, nem érdekel a pontozás. Nekem eddig egy rövid kapcsolatom volt, majdnem 2 éve lett vége, és azóta sem tettem túl magam rajta. Na ez tuti nem normális. Ha akarod, privátban is folytathatjuk.
2021. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Írj ha gondolod. Beszélgethetünk.
2021. febr. 14. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!