Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem a hosszabb...

Miért fáj a fejem a hosszabb távú vezetéstől, vajon kamion vezetése közben is előjön majd ez?

Figyelt kérdés

Jelenleg Budapesten dolgozok, ünnepekkor és hétvégén ha van kimenőm akkor hazamegyek autóval, ami egy kész vagyon olyan 22-23 ezer forint oda vissza.


Közel 300km lakom Budapestől, amikor csak a fűtés ment akkor is megfájdult a fejem.



Általában 1x állok meg, de most rákaptam, hogy nem állok meg és előtte nem iszok semmit.



Régebben vonattal jártam párszor Budapestre akkor nem fájdult meg a fejem.



Kamionozni akarok, részben a pénz és utazás miatt.



2021. ápr. 5. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
utolso,olvasd mar at meg egyszer amit irtam, benne van hogy "en legalabbis" , 5 eve kamionozok szoval nem kell felvilagositani, koszi. Es eleg szar helyen dolgozhatsz ha ekkora a hajtas... En is megfordultam par cegnel de erdekes mod mindig kenyelmesen tudtam dolgozni mindenhol... Napi 10 orat is siman kivezetem, max nem 2 hanem 3 pihenoval, azta, -45 perc, a ceg sulyos millioktol esik most el... ja nem.
2021. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Koncentrációs és/vagy szemprobléma.


Sőt, én azt vettem észre, hogy a fűtés is okozhat ilyesmit, vagy ehhez hasonlót.


Én, bár nem vagyok és sosem leszek hivatásos sofőr, baromira be tudok álmosodni egy idő után a meleg, száraz levegőtől, ami az autóból jön, ha bekapcsolom a fűtést.

2021. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11# Sorry,félre értettem.

Én igazából szeretek menni,attól mert ki kell vezetni az időt én nem érzem hogy hajtva lennék,nyilván wc-re megállok,annyi hogy itt tényleg dolgozni kell napi 115€-ért 2/1-ben vagyok,de ha valaki nagyon dolgozni akar akkor csak a 45-re jön haza aztán mehet is,vasárnapra is ugyan úgy fizetnek nem mint más cégeknél.

Értem.

2021. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!