Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ünnepek utáni "ürességet"...

Ünnepek utáni "ürességet" érzek. Hogyan legyen jobb kedvem?

Figyelt kérdés
December elején már kezdem díszíteni a házat, nagyon szeretem a karácsonyt. Elment hamar, ahogy a szilveszter is. Jönnek újra a szürke hétköznapok. :(
2021. jan. 1. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szexelj többet.
2021. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a január-február nekem is elég szürke és depresszív szokott lenni, amíg nem kezdődik a tavaszi felmelegedés :/
2021. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
csinálj valamit, hogy ne legyenek szürkék.
2021. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Főzz finomakat,sportolj,sétálj a friss levegőn,ha van párod romantikázzatok
2021. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, mindjárt Húsvét. Aztán egy dögmeleg nyár, és dadáá újra Karácsony!
2021. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#2: Ugye. Én is így szoktam érezni. Persze ha már jön a tavasz, jobb lesz a hangulatom. Csak sokáig a karácsonyra készülődik a legtöbb ember decemberben, aztán pár nap alatt vége is. Olyan ürességet érzek most. Hétfőtől meg indul a mókuskerék...
2021. jan. 1. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Igen, nekem is októberben kezdődik el az ünnepi hangulatú szezon, amikor ki lehet diszíteni a lakást, először csak halloweenes stílusúra, aztán decemberben pedig már karácsonyira. Aztán januártól mindig olyan furcsán üres lesz minden, azt az időszakot nehéz átvészelni.

Most meg még rosszabb lesz, mert mozik, koncertek és egyéb szociális programok híján mégannyira se fogom tudni elterelni a figyelmemet és egy kis változatosságot csempészni a hétköznapjaimba, mint eddig :/

2021. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is szeretem a halloween díszeket is!! :) Látom ugyanúgy gondolkodunk. Bizony.. még kimozdulni sincs nagyon hova. Abban bízok, hogy január 11 után hátha enyhìtenek a korlátozásokon,illetve hogy márciustól jöjjön a jó idő!:)
2021. jan. 1. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, végre valaki más is, aki szintén szeret halloweenkor is diszíteni!! :D Örülök, hogy ezek szerint nem vagyok egyedül :D
2021. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem bizony! :) Kb onnantól jön az év legjobb időszaka!
2021. jan. 1. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!