Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jobb kedvem?...

Hogyan legyen jobb kedvem? Karrier, rokon, párkapcsolat, pénzügyek a gondok!

Figyelt kérdés

Egész délután rossz kedvem van, bénítólag hat, ki szeretném írni magamból, de ehhez is túl sok bennem a kavargó érzelem, a Word-fájl órák óta megnyitva.

Az se tesz jót, hogy 6 napos munkahét jön, teperős munkákkal, hétfőtől péntekig napi 9 óra ugye a ledolgozás miatt, csak szombat lesz rövidebb (már ha nem figyel majd be túlóra is).


Munkahelyváltási nehézségek, párkapcsolati zűrzavarok (illetve még nem is párkapcsolat), jelenlegi munkahely utálata, családi gondok-aggodalmak, el szeretnék költözni (már.. nem a család miatt, egyedül lakom, új lakás kellene bizonyos okokból), hogyan marad meg a spórolt pénzem, mert jelenleg fogy...



Hulla fáradt vagyok, kevés volt a szabadságom, pláne, ami ténylegesen pihenésre ment, nem a dolgaimra-ügyeimre-bajaimra.

Kialvatlan vagyok.

A stressztől felületesen alszom és minden éjjel ébren vagyok.


2018. okt. 7. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keress hobbikat.
2018. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Túl sok is van, de gondolod, hogy ilyen kedvvel van hozzá lelkierőm?

Hétköznap meg időm nincs.

2018. okt. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!