Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok leszólva, meg...

Miért vagyok leszólva, meg lehülyézve csak azért, mert azt mondom én nem engedem, hogy a kórházban fotózgazzák a covidos családtagjaimat?

Figyelt kérdés

Mert ez a helyzet. 3-man vannak kórházban, közülük egy lélegeztető gépen. Én leírtam a véleményemet, hogy biza nem engedem, hogy a magatehetetlen idős családtagomat fotózgassák, majd valami alja cikkhez felhasználják a képet. És azt sem engedem, hogy másnak a rokonait fotózgassák, nagyban ellenzem emiatt az újságírók beengedését a kórházakba.


Egyedül ezért. Jó lene már, ha látnák milyen borzalmakat élnek át azok akik kórházba kerülnek, jó lenne már, ha felnyílna a szeme a sok összeesküvés hívőnek és látná a valóságot. De ez, hogy kihasználják szerencsétlen magatehetetlen embereket, hát szégyen.


2021. ápr. 7. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván nem arccal lennének a képen. Az újságírók pedig kellenek a kórházban, a minél hitelesebb tájékoztatas érdekében.
2021. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Fa$znak kell beengedni a betegek közé az újságírót... Szerintem igazad van, ne fotózgassák őket.
2021. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond ki, hogy nem, és enni. Nem kell nekik a magyarázás.
2021. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerhetők fel a képen (pl. nem látszik az arcuk), akkor semmit se tehetsz.

Magánvéleményed lehet, hogy te ezt nem engednéd (ha rajtad múlna), másnak is lehet (hogy ez h..lyeség). Ez a véleményszabadság.

2021. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ellentmondásos a kérdésed.

mert a végén ezt írod-Jó lenne már, ha látnák milyen borzalmakat élnek át azok akik kórházba kerülnek, jó lenne már, ha felnyílna a szeme a sok összeesküvés hívőnek és látná a valóságot.-


na pont ez a tájékoztatás ami hiányzik.

és senki sem tudja, hogy mi megy ott, ezért vannak a kérdések és a bizonytalanság.

és nem tudják az állampolgárok, hogy most tényleg akkora nagy a baj?

vagy mindenhol a folyosó is halottakkal van tele?

vagy alig van probléma igazából?


az érintetteken kívül nem tudja a lakosság.

a fidesz propaganda médiának pedig senki sem hisz ha nyilatkozik a témában, mert nem komoly vehető.

szóval e miatt kérdéses ez a dolog.

2021. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"mindenhol a folyosó is halottakkal van tele"

Az a rokon aki még nincs lélegeztetőgépen videochatben beszél velünk. Naponta 5-6 fekete zsák mellett alszik. Aztán elviszik őket, új betegeket tolnak be, aztán újabb 5-8 halott. NAPONTA. Mindegyik hörög, köhög, fuldoklik. Néha nem tudunk beszélni, mert az idős néni a szomszédos ágyon megint fulladási rohammal köhög. Teljes szívemből győlölöm az összes vírustagadó összeesküvés elmélet gyártót.


Ellentmondásos, persze, de erről szól a kérdés. Jó lenne, ha mindenki megtudná milyen borzalmas a kórházakban a helyzet, de közben meg rohadtul nem lenne jó, ha fotózgatnák az embereket. Még ha nem is felismerhető. Bőven elég hullát láttam videóban.


úgy képzeljétek el, hogy voltak napok amikor nem tudott hova fordulni a nagynéném, mert mindenhol belelátszódott vagy egy hulla vagy egy fekete zsák a képbe.

2021. ápr. 7. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy orvostanhallgató önkéntesként segédkezik a járvány miatt, és írt egy blogot. Én nem azt olvastam, hanem amit újságok átvettek belőle (nyilván rövidítve vagy csak egy részletet).

Ő is írt olyanokat, hogy megy a folyosón, kétoldalt végig ágyak vannak a fal mellett, mindegyiken egy fekete zsák, amiben látszik, hogy van valami .... vagy inkább valaki. Néha kivehető, hogy hol van a feje vagy a lába. Ő meg belegondolt abba, hogy ők azok, akiken 1-2 napja még próbált segíteni, beszélt velük stb. És hogy álmában is előjönnek ezek a képek.


Nem olasz, nem amerikai, hanem magyar orvostanhallgató írta ezt a magyarországi helyzetről.


Azt is olvastam, hogy a halotthűtők tele vannak, és a szokásosnál lényegesen hosszabb a várakozási idő a hamvasztásoknál. A koporsós temetéseknél is kicsit hosszabb az átfutási idő, mert a temetkezési vállalkozók is teljes kapacitással dolgoznak, de hamvasztásos temetésnél kb. egy hónap, mire a halál bekövetkezése után a temetés megtörténhet.

Ill. az újság kérdéseket akart föltenni a temetkezési vállalkozók szakmai szervezete vezetőjének írásban, aki jelezte, hogy leterheltsége miatt csak hosszabb idő múlva fog tudni válaszolni a kérdésekre.


Igen, beszélni kell ezekről, mert itt a gyakorin is, de internetes híroldalak olvasói hozzászólásainál is még mindig domináns az a vélemény, hogy minden korlátozást el kéne törölni, mert ez egy lényegtelen náthavírus, ami körül Orbán csinálja a hisztit, hogy bebetonozza a hatalmát.


Viszont az átlagemberre bizony az hat, amit lát. Nyilván a személyiségi jogokat maximálisan tisztelni kell, de a szállításra előkészített műanyag zsákokat (melyekben már van valami .... vagy inkább valaki) igenis mutatni kéne minden este a híradóban. A közszolgálatiban azért, mert ott az megy, amit Orbán akar, a kereskedelmik meg önként ráharapnának a témára, mert ez valóban sokkoló. És persze néhány interjút, hogy mennyi halott szokott lenni ott naponta, ehelyett most ENNYI van. Vagy csak sorolni, hogy ma ebben a kórházban elhunyt: X éves férfi, Y éves nő, kiemelve a fiatalokat, gyerekeket.

Igen, sokkolni kéne azt a sok hatökröt, aki még mindig elhazudja a valóságot!

2021. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!