Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már ma valaki boltban?...

Volt már ma valaki boltban? Hogy van a 10 nm/fő beengedése?

Figyelt kérdés
Nagyobb, kisebb boltokban nincs fennakadás?
2021. ápr. 7. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Eddig a pénztárnál álltunk sorba, most meg a bolt előtt fogunk.. időben szvsz nem lesz különbség...
2021. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Coopban voltam az előbb. Simán be lehetett menni. Voltak bent néhányan vásárlók. Pénztárnál kellett csak sorba állni.

Nagyobb boltban lehet más a helyzet.

2021. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a helyi coopba (falu 3000fő) 27 emberre jön ki, még csúcs időben sincsenek ennyien az üzletben.


Ráadásul 4 bolt is van a faluban, szóval észre se venni.

2021. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már boltban ma (Penny, de gondolom máshol is hasonlóan lesz). Ki vannak számolva a kocsik, annyian mehetnek be, amennyi kocsi van. Ha nem viszel kocsit, nem engednek be az őrök. A kosarakat elrakták, hogy ne zavarjanak a számolásba.
2021. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja kötelező a kocsi
2021. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Komolyan? Ha mondjuk ketten mennek együtt, akkor mind a kettőnek kötelező vinni egy-egy kocsit??
2021. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én ma voltam Tescoban és semmi négyzetméter alap nincs.
2021. ápr. 7. 17:21
 8/11 A kérdező kommentje:
#6, akik együtt vannak ők egy személynek számítanak.
2021. ápr. 7. 17:22
 9/11 anonim ***** válasza:
A Pennyben a kocsikat számolta a biztonsági őr, a Pepcoban a kosarakat számolták.
2021. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Voltunk ma az Aldiban a gyerekekkel (9 és 17 évesek). Hármunkkal két bevásárlókocsit vitetett be a biztiboy. Nem vagyok rá mérges, mert a szabályokat tartja be. Én meg azt hittem, hogy csak hétfőtől érvényes ez a szabály.

Megvettem azt az 10 dolgot amit szoktam azután kitoltam a két kocsit a boltból. Legközelebb nem viszem a gyerekeket vásárolni.

Szerintem tartható ez a szabály. Bár egy munkaszüneti nap előtt nagy tumultus lesz a boltok előtt.

2021. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!