Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit értél el 23 éves korodra?...

Mit értél el 23 éves korodra? Kb mennyi félretett pénzed volt? Mit szereztél meg önerőből és mit pl szüleid segítségével? Milyen álmaidat valósítottad meg ennyi idős korodra?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban 180-200 ezret kerestem, néha tettem félre, mindig valamennyit kb a felét anyáméknak adtam. Aztán úgy adódott hogy vettem egy nagyon jó számítógépet kicsit azért mégis takarékoskodtam, majd vettem egy autót..amit egy hét után össze is törtem :D (azóta másik van). Volt egy nagyon jó kapcsolatom, de szétmentünk...tovább nem sorolom egyre szarabb lett minden.
2021. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Felújítottunk egy szobát a házban, és a fürdőt is most fogjuk, ennyi. Nincs félretett pénz így.
2021. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen koleszban laktam. Volt kb 250 ezer ft-om félrerakva, amit 16 éves koromtól gyűjtögettem. Nem kellett sem diákhitelt felvennem az egyetemhez, sem a családontól pénzt kérni - inkább én adtam nekik haza. Diákmelóval+ ösztöndíjjal fedezni tudtam az életem. Ennyi volt akkor minden.
2021. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
23 koromra lett meg a diplomám, és ősszel mentem az első munkahelyemre. Egy haverommal, aki pilótának tanult, néha elmentem repülni, és ilyenkor feleztük a költségeket.
2021. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

#4

Annyit hozzátennék, hogy a tandíj egyik felét a szüleim állták, a másik felét diákhitelből fizettem.

2021. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Pont most vagyok 23, nemrég elköltöztem otthonról albérletbe, kb 600ezrem van félrerakva, dolgozom 2 éve. Szeretnék még elérni dolgokat az életben.
2021. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy hete lettem 23 , 1090 forint van a számlámon, se munkám se semmim, szüleimmel élek és nincsenek már terveim, mert ha valamit eltervezek az nem jön úgy sem össze. :D
2021. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen eladósodva, szüleimmel éltem, munka semmi. Pont befigyelt a 2009-es válság. 30 éves koromra sikerült megteremtenem a saját egzisztenciámat, most 34 vagyok, megnősültem, tervezzük a gyerek projektet és kb 1 milliónk van félrerakva. Ehhez kellett az asszony, hogy koordinálja a pénzügyeket. :D
2021. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi+3 szakma, 1 éve dolgoztam, kb 400eft megtakarításom volt. A szüleim fizették a 3. szakmát.

Azóta eltelt 10 év, 8 éve munkanélküli vagyok, van 2 gyerekem és úgy 800eft tartozásom - csodás karriert futottam be...

2021. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

23 éves koromra sikerült a kis falusi életből kitőrni, és Budapestre költözni albérletbe.

A fizetés elég jó, simán tudtunk szinte minden nap rendelt kaját enni, a boltban nem kellett nézni az árakat, számítógép, laptop, telefon, de félre téve is volt mindíg kb egy havi fizetés.

Szóval jól éltem.

De jött a Covid... A tartalék elfogyott, munkám most heti 1-2 nap van, szóval ha nem lesz sürgősen változás, mehetek vissza falura, ahonnan indultam.

Remek karrier így 24 évesen.

2021. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!