Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ezzel a...

Mit csinálnátok ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Volt egy tesitanárom felsőbe, egy mocskos nagypofájú szarházi volt. Folyamatosan basztatta a gyengébb/ducibb gyerekeket tesin, sőt azon kívül is. Volt olyan hogy több gyerek is átiratkozott miatta. Olyan is volt hogy úgy megrúgott labdával többször is egy felsős fiút (13,14 évest, akik már nem nagyon sírnak) de a srác elkezdett sírni. Folyamatosan ez ment, kivételezések stb...

És nyilván velem is ezt tette, engem csak szóba bántott, kibeszélt,megszégyenített az osztály előtt és rendszeresen több feladatot kellet csinálnom dagadtként... Volt olyan hogy hazaértem és rosszul lettem pl. És nyilván a verbális bántásnak is sok következménye lett...

Na most ezek után eléggé haragszom rá, és vissza szeretném neki adni hogy érezze a törődést. Ti mit tennétek? Borzasztóan haragszom ez miatt, tehát simán neki is mennék.


2021. ápr. 8. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Értelmes ember nem foglalkozna ezzel, mert csak magát járatja le!
2021. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én értelmetlen ember vagyok.
2021. ápr. 8. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem értelmetlen, hanem ostoba és primitív.

Emellett semmit nem tudsz tenni, amitöl nem NEKED lesz bajod!

2021. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezért tettem fel a kérdést...

"Mit csinálnátok ezzel a helyzettel?"

2021. ápr. 8. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném a témát a saját érdekemben
2021. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, en egy Erzsi nenit asnek elo a sirjabol, de nincs ertelme. Ugy ertem, undorito, de ez Magyarorszag, itt nem fog repulni a pedagogusi palyarol. A bosszu megbosszulja magat, ertelme csak annak van, hogy ne kovethesse el ujra, de fentebb irtam, el fogja.

Remelhetoleg olyan mocsok van a lelkeben, hogy neki is szar.

Pedig egy eletre kihat egy ilyen szemet tanar, de fel eletre mindenkepp.

En meg szep lany voltam, de nem dijbirkozo, es hosszu evekig nyomorek selejtes senkinek ereztem magam ilyen tornatanar miatt.

Talan kulturaltan, de kimeletlenul egy levelet irhatsz. De hogy mi lesz? Melysegesen fel fog haborodni, es egy szavad se fogja fel. Ezert hagyd a fenebe.

2021. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!