Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha az állatokhoz...

Normális ha az állatokhoz jobban kötődöm, mint az emberekhez?

Figyelt kérdés
Emberekhez nem tudok úgy kötődni, nem tudom úgy szeretni, mint pl a kutyámat. Sokkal jobban fáj he egy állat szenved, mintha egy ember. Normális ez?

2021. ápr. 10. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha nem lesz kutyád :( és kifogsz egy olyan barom szomszédot, mint az enyém, nagyban megváltozol.

Már tudom, miért utálják sokan az állatokat.

Alkoholista, nemtörődöm nő, egész éjjel őrjöng a 2 vakarék, agresszív kutyája, sosem szól rájuk.

2021. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos a mai világban nehéz olyan embereket találni, akiben nem csalódik az ember. Sajnos én ugyan ebben a cipőben járok... Így én is jobban kötődöm az állatokhoz, mint az emberekhez.
2021. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az állatok viselkedése kiszámíthatóbb, kevesebb elvárásuk van, nem könnyű őket megbántani, stb. Emiatt érezheted azt, hogy a velük való kapcsolat egyszerűbb, és kevésbé megerőltető.
2021. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Félig igazad van, de azt se felejtsük el, hogy az állatok nem képmutatók. Ha van kajád persze
2021. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi befagyott a net és véletlen posztolt.

Ha kajád van kedvel persze... Mondhatnád, de hanincs nálad kaja... Egyből megtudod az őszinte véleményét.

2021. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Az emberek sem feltétlenül, csak a nem őszinte emberek azok.

2021. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis nem képmutatóak.
2021. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég rasszista dolog. Elvileg mindent és mindenkit egyformán gyűlölni kéne.
2021. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!