Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki rá írt már Yerin-re (a...

Valaki rá írt már Yerin-re (a GFRIEND-ből) Instagram-on?

Figyelt kérdés
Rá szeretnék próbálni, csak félek :D.. Max. nem ír vissza (sőt, nem hiszem amúgy sem, hogy visszaírna vagy megnézné), de nah XDDD.

2021. ápr. 10. 12:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
49%

Nem valószínű, hogy instagramon válaszolni fog, mivel a rajongókkal való kommunikációra a weverse-t használják. Angolul nem beszél, így nem nagyon szoktak angol posztokra ott sem reagálni, de ott nagyobb esély van rá, hogy eljut hozzá és látja is.

A saját instagramjukat a lányok vezetik, előtte a képeiket ellenőrzik, de az nem vvéletlen a saját személyes instagramjuk.

2021. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^.^
2021. ápr. 19. 21:47
 13/15 anonim ***** válasza:

9-es jézus mi van veled? ennyire túlérzékenynek lenni...

amúgy most láttam allkpop-on hogy nem újították meg a szerződést és el mennek a source music-tól... de előtte meg olyant is láttam nem rég hogy juniusban indul az új comeback szóval...

de ez most jött hogy feloszlanak

2021. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
válaszolva a kérdésre... hát elvileg nem mások managelik az instát hanem ez egy privát fiók csak annyi hogy előtte engedélyt kell kérni minden kép feltöltésre (ahogy mindegyiknél) és nem hiszem hogy nézik az üzeneteket... ha meg is nézik max elolvassák de nem írnak vissza de ezt te nem látod hogy elolvasták csak ha ők ezt engedélyezik (a face is így működik most már)
2021. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
amúgy annyi angol tudása szerintem van neki... max be másolja egy fordítóba ennyi persze erre qurva kevés esély van ":DDDDDDDD
2021. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!