Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye ti is utáljátok a tavaszt?

Ugye ti is utáljátok a tavaszt?

Figyelt kérdés

Nem értem, mit lehet szeretni a tavaszban? A madarak reggeltől ordibálnak hogy ne tudjak aludni, közben telefossák a parkokat, a kinövő fűtől nem látom a kutyasz@rt, a nap folyton belesüt a szemembe, mindennek tetejébe még melegem is lesz, amikor épp nem fázom, mert úgy dönt az időjárás, hogy ő 5fok lesz! A lágy tavaszi szellő meg a pofámba fújja a húgyszagot az utcán!


Ti hogy vagytok vele?



2021. ápr. 10. 15:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Meg vagy keseredve rendesen. Próbálj már meg kicsit másképp felfogni dolgokat :D

Én se vagyok oda a melegért, ebből kifolyólag én pl a nyarat nem viselem könnyen, de így még sose hisztiztem rajta mint te a tavaszon :)

2021. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Fú hallod, de szar életed lehet :O
2021. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ősz a kedvencem, de a tavaszt is szeretem. Minden évszak szép a maga módján és mindegyiknek megvannak a maga hátrányai.

Végre megint több kinti programra (főleg túrázásra) van lehetőség, mert nincs már olyan hideg, gyönyörű, amikor virágba borulnak a fák, szeretem hallgatni a madarakat és egyszerűen frissítő a hideg után.


Ne haragudj, de én nagyon jót mosolyogtam a kiborulásodon. A téli hó vagy az ősszel lehulló leveleket talán nem takarják egy a kutyagumit? Csak tavasszal fúj a szél, hogy megérezd a "húgyszagot" (nem élhetsz jó környéken)? Nyáron nem süt a szemedbe a nap?

2021. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a tavaszt, ahogy süt a nap, csicseregnek a madarak (na jó, az ablak alatti fán turbékoló galamb engem is idegesít), nyílnak a virágok, egyre kevesebb ruhában ki lehet menni stb. Lassan már jobban szeretem, mint a nyarat, mert akkor egyre elviselhetetlenebb meleg van.

Amúgy szerintem minden évszaknak megvan a maga szépsége, hozzáállás kérdése az egész :)

2021. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%

Csak a telet szeretem


A madarakat gyűlölöm! Nem lehet tőlük aludni rendesen

2021. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem utálom.


Én úgy vagyok vele, hogy kevesebb ruha kell, jó illatok vannak, nem kell fűteni (:D), lehet motorozni.

Az állításoddal szemben más évszakokban is lehetnek rossz szagok főleg ha olyan helyen élsz.

Az írásodból azt veszem le hogy városban élsz...így talán részben megértelek, de szerintem akkor is jobb a tavasz.


Talán vígasztal, de elvileg jövőhéten lesz egy kisebb lehűlés még, és utána 15+ fok lesz stabilan.

2021. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


3-as, van igazság abban amit mondasz, de télen legalább megteszi azt a szívességet a kutyaürülék, hogy megfagy és nem kenődik szét annyira a talpamon! Nyáron meg olyan meleg van hogy ki se megyek ha nem muszáj, így sokkal kevésbé süt a szemembe a nap. A tavasz pont úgy csinálta meg magát, hogy mindenben éppenhogy idegesítő legyen.

2021. ápr. 10. 17:02
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Biztos az anyja fűt rá télen, úgy könnyű.
2021. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Saját bevételem van és saját lakásom te anonim arcoskodó barom, de köszi a felvetést :)
2021. ápr. 10. 17:42
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
En ezek kozul csak a szemembe tuzo napot utalom. Meg hat igen, a nyar nekem se a kedvencem.. Ettol fuggetlenul a tavasz a kedvenc evszakom 🙂
2021. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!