Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt, már hogy megtervezted a...

Volt, már hogy megtervezted a temetésed a fejedben? Milyen lenne? Hány éves vagy? Képzelted már, hogy egy szeretted meghal és milyen érzés lenne?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, viszont nagyon érdekel a halál. Ha tőlem függne akkor öngyilkos lennék, mert érdekel mi történik utána.

A temetésem is megterveztem. Playlist én is van. Igazából egy buli lenne, mert nagyon vidám szoktam lenni, és nem szeretem, ha sírnak az emberek. Maga a vonulás is egy jó dallamú zenére menne.

Művirágokat kizárnám és a fekete öltöztetet is. A facebookomra és az instagramomra ki lenne írva hogy hogyan haltam meg, és ha valaki elmegy a temetésre, akkor az milyen lesz. Ilyen szórólap szerűen.

Azt akarnám hogy mindenki vigyen saját készítésű nasit és egyének közben. Talán jégkrém is lehetne, mert imádom a jégkrémet.


Egyáltalán nem vagyok szomorú ember. Van családom, csodálatos barátaim vannak, minden jó az életemben. Szóval nem akarok meghalni, de ha halálközeli állapotba kerülnél, akkor nem akarnám, hogy megmentsenek, vagyha leállt a szívem, akkor próbálkozzanak.

...

A családom és a barátaim temetését már elképzeltem, és sokat sírtam. :D

...


Egyébként a szüleim meghaltak még amikor 9 és 11 voltam szóval..

..


Én vagyok az egyetlen ilyen gondolatokkal?



2021. ápr. 10. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugat-Europaban nem tabu a halal. Fiatalabb korban vegrendelkeznek, mar ha van mirol, es mar otvenesek, akik kilencven evesen meg fuvet fognak nyirni, rendelkeznek.

De nem kioktatas akart lenni.

Nagyon is felek attol, hog az elet veges, a halaltol pont nem.

En mar biztosan tudom, hogy hamvasztas kell, mert akkor nem indulok oszlasnak. A jovoben nem is lesz mod ennyi embert temetni.

Bevallom, nem akarok szertartast. Csak azt, hogy akik maradnak, es persze gyerekem nincs, ezert konnyu, unnepeljenek ugy, ahogy ok erzik. Szeretnek egy darab urnaban maradni, ami eleg butasag, de nekem fontos. Aztan ha nem lesz senki sem, a hamvaim maguk kitalaljak, mi legyen.

A lelkem mindig letezni fog, ez a lenyeg nekem.

2021. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én koporsós temetést akarok majd, illetve ha valaki papot hív, inkább felkelek a síromból, minthogy az temessen el (nem vagyok vallásos egyáltalán).


De ennyi, nagyon nem gondolkoztam rajta.

19/L

2021. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Képzeltem már el a saját halálom többször. A szeretteimé is megfordult a fejemben párszor, de hanar el is hessegtettem a gondolatot.

Viszont most, hogy pénteken apukámnak autóbalesete volt és hatalmas szerencséje volt hogy túlélte es megúszta kissebb sérülésekkel, így a szeretteimén biztosan nem fogok tobbet gondolkodni. Amikor megláttam az autot, nem hittem el, hogy kétlábon kiszállt belőle annyira összeroncsolódott az autó. Akkor villant meg bennem, hogy mit jelent az élet, és hogy mennyire hamar vége tud lenni.

2021. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!