Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Párkapcsolati függőség? Van...

Párkapcsolati függőség? Van itt aki kigyógyult?

Figyelt kérdés

Egy éve vége. Azt hittem, a szakítást meglépni, megélni a legnehezebb. Erre ahelyett hogy, egyre könnyebb lenne olyan, mintha az idő megszépítené az emlékeket és baromira hiányzik. Pedig az eszemmel tudom, hogy ez a kapcsolat egy katasztrófa volt. Ici-picire mentem össze mellette, akkor is elnézést kérek ha a saját poharamból iszok, tönkre vágta az önbecsülésem.

Mikor kezdem már úgy érezni, hogy nem érdekel? Baromi nehéz megállni, hogy ne boruljak a nyakába.

Van gyerek, ezért találkozunk, beszélünk, tehát nem tudom kitörölni.

Nem próbál már visszaszerezni, teljesen korrektül normálisan viselkedik velem. Az én fejemben van a baj.

Hogy hiányozhat valaki, aki 8 évig úgy beszélt velem mint más a kutyájával sem? Mikor múlik ez el?



2021. ápr. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van.


Szerelemben pedig nem józan az ember, főleg akkor, hogyha sérült is. Persze hogy hiányzik, mert te őszintén szeretted és energiát fektettél a kapcsolatotokba, az elmondottak alapján nem keveset.


A helyzet akkor fog javulni, ha a soron következő kapcsolatodatvönmagaddal alakítod ki, megkeresed, és megtalálod magadban - a gondolataidban, az érzéseidben - azokat a válaszokat amiket keresel. Ha a kapcsolatot alkotó felek nem épek külön-külön, akkor az sem lesz ép amit együtt létrehoznak, össze fog omlani.


Ismerd meg magadat és a világot, járj nyitott szemmel, tanulj, meditálj, dolgozd fel magadban az érzéseidet. Fogalmazd meg hogy mi tesz boldoggá, és tűzz ki célokat magad elé! Minden napra valami apróságot, kis lépésekben haladj. Tanuld meg a hálát és az elégedettséget azzal, amid van.


Ha magadat megtaláltad, onnantól boldog leszel, még egyedül is az lennél. Ha pedig mindenképpen szükséged van társra, akkor egy lelkileg erős, egészséges, ép emberként végre elérkezik az idő majd ahhoz, hogy felépíts egy jól működő kapcsolatot is az ahhoz megfelelő személlyel.

2021. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagydarab kutya segitett ebben. Ot atolelni pont olyan erzes,mintha egy embert olelnel al. Amytaff,roti,cane corso,kanari szigeteki kutya.

A ferfiak es a kutya kozt az a kulonbseg,hogyha atoleled napi 30x es puszilgatod orankent 10x,a kutya ugyanugy ragaszkodni fog es szeret. A ferfi meg nez egy masik not,aki kihivas es elhagy.

2021. ápr. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a jelen kapcsolatombam vagyok így. Egyszerűen nem értem, hogy miért ragaszkodok hozzá és felejtem el azt hogy milyen lenézően bántóan kioktatóan bánt velem amikor kedves. Egy húzd meg ereszd meg az egész és nem tudok szakítani. Van gyermek itt is.
2021. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!