Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire ciki ez egy lánytól/n...

Mennyire ciki ez egy lánytól/nőtől? 24/L

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy magányos farkas típus vagyok, de észrevettem magamon, hogy számomra pár dolog teljesen természetes, míg a körülöttem lévő nők nagy többségében felháborodást kelt. Csak, hogy hozzak egy példát én simán elmegyek vásárolgatni egyedül, és igen attól sem riadok vissza ha a szomszéd vagy egy sokkal távolabbi városba kell elmennem vásárolni. Barátnőim nagy része a sarki élelmiszerboltba is magával rángatja a párját, nagyobb bevásárlást pedig egyenesen istenkáromlásnak tartják egyedül csinálni. Van egy barátnőm, aki két hónapig szakadt kabátba járt dolgozni, mert a párja nem ment el vele a plázába kabátot venni. Mikor pedig megemlítem neki, hogy én mindig egyedül vásárolok, egyedül járok intézni az ügyeimet, postára, bankba stb. mindenhova egyedül megyek el, akkor furán és lenézően közli, hogy hát én hülye vagyok.

Tényleg a középkorban élünk, hogy egy nő fényes nappal sem hajlandó elmenni sehova, holott volna pénze és szükség is lenne rá, hogy pár dolgot beszerezzen?

Az ember tényleg életképtelen egyedül? És csak nekem tűnik normálisnak, ha jó pár dolgot egymagam intézek?

Anyukámnál is tapasztaltam már ezt, hogy apa vagy barátnők nélkül nem jár el sehova sem, de hát ő már az idősebb korosztály, valahol megértem, ők így lettek nevelve, de hogy korombeli lányok nem tudnak kimozdulni és alap dolgokat beszerezni, ha nincs velük a párjuk...Nem egyszer néztek már hülyének, mikor mondtam, hogy egy bizonyos ügy miatt fel kellett járnom Egerbe, amitől két órára lakok és nem kerestem magam mellé útitársat, hanem csak úgy elindultam.

Most tényleg érezzem cikinek, hogy nem függök másoktól és nem várok másokra?

Természetesen szórakozni én sem járok egyedül, de hogy a napi szintű ügyintézés és vásárolgatás sem megy pár nélkül.....

Mi a véleményetek?

Mennyire vagytok társ függők?



2017. ápr. 13. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális vagy, inkább az a lány nem az aki lehülyézett. Én a helyedben megkértem volna, hogy indokolja már meg, hogy miért is vagy ezért hülye. Istenem.
2017. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Hűha, te már tényleg felnőttél, nem vagy kislány cseppet sem. Már ideje volt 24 évesen!
2017. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. Kértem hogy indokolja, meg hogy miért én vagyok a hülye, dehát nem kaptam túl frappáns választ erre...."mert csak"...hát kösz


2. nem tudom most ez irónia akar lenni vagy mi de azért kösz.

2017. ápr. 13. 18:11
 4/16 anonim ***** válasza:
erre csak azt lehet mondani hogy életképtelenek én már 15 évesen egyedül vettem magamnak ruhát meg jártam boltba nem értem ők hogy nem képesek erre
2017. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sztem felnek hogy megtamadjak oket vagy ilyesmi csak nem valjak be, de sztem fenyes nappal kicsi az esely erre, de azert vehetne vmi onvedelmi eszkozt problema megoldva
2017. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi ciki, csak az hogy ilyen hülyéket ismersz akik nem tudnak létezni egyedül.
2017. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

22 éves lányként mondom, hogy az a ciki, amit a te barátnőd művel, és teljesen rendben van, hogy ezeket az ügyeket egyedül intézed. Én is hasonló típus vagyok, mondjuk ruhát vásárolni szeretek egy barátnőmmel, de amúgy teljesen egyedül intézem az ilyen dolgaimat, végül is nem vagyok gyerek, nem kell valakinek a kísérete.

Nyilván egy nagy bevásárlás az mindig jó élmény lehet a párunkkal, de nem kellene kétségbeesni, ha egyedül kell menni.

2017. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor èn is elèg 'gáz' lehetek..mert ugyanígy vagyok ezzel mint te,èn sokkal jobban szeretek egyedül megcsinálni ezt-azt.. Ha bevásárlás ha más:D

Persze jó ha olykor eljön egy olyan valaki az emberrel,de èn egyedül is simán megoldom a dolgokat:D

De ettől eltekintve a másiknak szívesen segítek ha úgyvan.

23N

2017. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az én környezetemben meg pont fordítva van. Mindenki egyedül intézi a dolgait. Egyébként ne aggódj szerintem az emberek többsége úgy tesz mint te csak nem érzed.
2017. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nagyon függnek a közösségtől. Szinte kis sem tudják bírni egyedül, és mindig kell, hogy legyen valaki körülöttük. Ezek általában furán néznek azokra, akik nem annyira társasági típusúak. Én is jobban szeretem egyedül intézni a dolgomat, mert nem függök mástól, persze hátránya is van.
2017. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!