Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek az életén csámcso...

Ha valakinek az életén csámcsognak, akkor irigyek azok az emberek rá, akik megszólják? Mert ha nem vált ki semmi érzés belőlük az illető(közömbösek),akkor nincs is értelme annak, hogy szájukra vegyék.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Csak arról lehet véleményem, akire irigy vagyok?
2021. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Imádom amikor a legigénytelenebb instagram “celebek” benyomják ezt az irigyek vagytok dumát a negatív kommentekre. Nem csak arról lehet véleményem akire irigy vagyok, és ha már itt tartunk akkor én személy szerint senkire se vagyok irigy.
2021. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval egy másik ember felé csak közönyt és irigységet lehet érezni, semmi mást? Gondold ezt át egy kicsit.
2021. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Azok csámcsognak mások életén akoknek zéró önkritikájuk van. Ezek az emberek a tipikus "más szemében a szálkát is meglátja, a sajátjában a gerendát sem" kaliberű emberek.
2021. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészségükre! ;)
2021. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Imádom amikor a legigénytelenebb instagram “celebek” benyomják"


Pedig így van.

A legtöbb ember mindig a celebekkel foglalkozik csak.

Ha mindenki olyan aktív lenne, mint a celebek kiosztásában, akkor nem lenne ennyi semmirekellő átlagember.

2021. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez messze nincs így.

Lenézésből, vagy szánalomból is leszólhatnak.

Lehet még dühből is, ha sok hülyeséget csinálsz.

2021. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!