Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme úgy a háznál egy...

Van értelme úgy a háznál egy autónak nagymotornak, ha alig jár vele az illető, leginkább csak akkor ha van benzinre pénze?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 18:20
 1/4 Vizéli László ***** válasza:
Hát autónak azért van. Jó az mondjuk a nagy bevásárlásoknál, vagy ha családdal mennek messzebbre, akkor 4 fő esetén már olcsóbb autóval menni mint bármilyen más tömegközlekedéssel. A motorozás meg úgy tudom elég drága hobbi. Ha nincs pénz bele tankolni hogy ne tudjuk használni, akkor sok értelmét nem látom.
2013. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eladni pedig nem akarnám :(
2013. máj. 9. 18:28
 3/4 Vizéli László ***** válasza:
Ha az adóztatása, és a biztosítását nem probléma fizetned ne válj meg tőle, pláne ha szereted. Maximum kevesebbet használod.
2013. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne add el! Nálunk is van autó+nagymotor, az autót rendszeresen használjuk, motorozni kevesebbet szoktam. Nincs is túl sok időm rá, és túl sok pénzt se tudok rákölteni, de szerencsére azért benzinre jut mindig, ha kell. De a motorozás mindig akkora élmény, amit máshonnan nem kapnék, minden ráköltött forintot ezerszeresen visszaad. És a motorozás amúgy se a racionalitásról szól, szerintem felesleges 'értelmet' keresni benne. Kell és kész. :)
2013. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!